Jump to content

Zadvoljstvo autom


Sale

Recommended Posts

samo ću vam ovo reći:

s prijašnjim automobilom je bilo 50km po gradu (dakle od semafora do semafora) i bio sam mrtav kao konj...gotov, iscrpljen, smo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dule

    3

  • _ivo_

    3

  • dalibor

    3

  • 6-speed

    2

Glasala sam za "Savršeno zadovoljan / nirvana" :yeah:

Kad smo kupovali naš :yutasknight bilo je ispunjenje mojih snova - :banana::banana::banana:

( :hm: već znam kaj bu mi sad mu

Link to comment
Share on other sites

Sve naj naj...

Sa peticom sam bila zadovoljna, a sa cliacem je jos bolje.

Samo kaj sad moram malo paziti na potrosnju, posto je petica

bila na lpg , a u cliaca jos nisam odlucila dal staviti ili ne.

I da... voznja mi je ugodnija jer mi ne preskace CD :tup::zubo:

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan/opusteno

Auto radi dobro, nema problema, nov je, dosta mi je udoban, lako ga je voziti, potrosnja ok...

Edited by MGoran
Link to comment
Share on other sites

Ma nirvana totalna.... :bigl:

S vremena na vrijeme pokazuje neke tinejdzerske musice, ali brzo ja ubijem te njegove ideje.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

AAAAAAAA!!! / Ubićuse!!!

hehe nije toliko do auta, nego jednostavno nemogu ukomponirati svoje radno vrijeme(+prekovremeno) sa posjetima mehanicarima i slicnim, te torzionom (moram priznati da mi je nekad tako krivo sto sam si ponovno uzeo megana samo zbog torzione :tup: , i tako zavidim ostalima koji samo kupe set promjene ga sami ili kod bilo kojeg mehanicara i to je to a ja moram jos naci nekoga ko ce mi rjesiti torzionu a da mi nezeli uzeti 500 kuna za to, zato sto svi misle da je to neznam kakva nauka, te novce radje dam za benzin do Vodica i posjetu CoupeVD-u da me otfura svom mehanicaru :hura::hura: ) , te kasnjenjem isporuke nekih dijelova, te radnim vremenom potrebnih majstora do 17h :cry: , eto bas za jucer sam si isplanirao da cu poslije 16h skociti do nekog majstora da stavim kat. ,a kad ono bas taj dan kisa,guzva uglavnom nisam stigao ni na kraj njihovog radnog vremena mada su radili do 18:00 i nista od kat. i tako unedogled......

I kakve sada to sve ima veze sa autom :??: Nije ti auto kriv sto nemas vremena.

Link to comment
Share on other sites

Tako tako / blaga nervoza

trenutno ima stvari koje moram izmjeniti i dok to ne bude je blaga nervoza. al ja bi sve odjedanput a nema se para trenutno :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne bas zadovoljan...to je moj odgovor.

Razlog?Kako je vec kolega hrvac napisao, previse kojekakvih gluposti u tako malo kilometara.Prije sam pljuvao po ADAC statistici i smatrao ju njemackom propagandom, ali sada vidim da nije daleko od istine.Vise me ne iznenadjuje kad vidim Lagunu i Espace na zadnjim mjestima u svojim klasama,a i Megane na zacelju.

Ako nekog zanima izvjestaj za 2006, evo ga ukratko.

ADAC Pannenstatistik 2006

In vier von sieben Klassen sind deutsche Autos am wenigsten anf
Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

onako zadovoljan laganini..jer nemrem puno ni ocekivati za auto koji je star 15 godina i ima puno km da me nesto posebno zadovolji...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za sada nirvana pošto je auto tek kupljen! Videćemo... Mada i Clio II PH II kog sam kupio novog 2005. god za ove dve godine mi nije pravio nikakvih problema! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljstvo autom je relativna stvar jer ako je netko veliki ljubitelj Renaulta onda ce tolerirati stosta dok nekog realnog i najmanje sitnice mogu uciniti nezadovoljnim.

Moje misljenje je da Renault najvise problema ima bas sa sitnicama, a s njima sam i ja imao najvise problema.Nisu to bili nikakvi ozbiljni kvarovi i u globalu sam zadovoljan autom, ali ono sto me najvise ljuti je odlazak u servis i sve vezano uz to.

Veliki utjecaj imamo i sami kako ce nam auto sluziti jer nece jednako sluziti npr. Clio 1.5 Dci nekome tko ga gazi uvijek i dok je hladan kao i onome tko ipak pazi na neka pravila kod voznje modernih turbo diesela.

Sam Renault bi puno postigao kada bi neke karakteristicne probleme ispravljao kod redizajna ili potpuno novih modela. :hey:

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na godište, stotine tisuća pređenih kilometara a ništa ulo

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio polovnog i sa svim zadovoljan osim kaj mi malo km smrde ali kaj se tiče auta :bigl: !

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ja onak prilicno nadrkan!!!Vozio sam do sad vece aute starijeg godista i nisu imali nekih vecih nedostataka!!!A twingo mi nije bas sjeo najbolje,skripanje sveg i svaceg u njemu(a nije bio karamboliran),ali je bio u zg-u na parkingu pa predpostavljam da je zenska koja ga je vozila uredno lupala rizole!!!Motor bucan,izgleda da mi je i dihtung glave los,al budem priceko jos malo!!!uglavnom treba mi pet soma kuna da pomjenjam sve na njemu da znam da sam ustabilio nekakvo normalno odrzavanje!!Znaci racunam na brtvu glave,zupcasti remen,vodenu pumpu,stelanje ventila,svijecice,mozda nosace amortizera(moram jos provjerit),prednje disk plocice,zadnje pakne!!!Jedino kaj mi je ok kod tog auta je potrosnja i grijanje(grije nakon pol kilometra).A ovijes mislim da je najgori od svih auta kaj imam doma!!!Nisam bas zadovoljan ukratko!!!

Link to comment
Share on other sites

ja bi mijenjal ak je moguće. mislim da na "ubit ću se". prdnula mašina niko ne zna zakaj, novi klipovi i još neke sitnice.. uglavnom, 500 eura sve skupa

Link to comment
Share on other sites

Kupio polovnog, ostecene limarije i to iz uvoza, tak da nisam previse ni ocekivao,

mjenjao dihtung glave, veliki servis napravljen, mjenjao diskove, plocice, lakiran, trenutno ponovo na lakiranju (ne greskom auta :) ),

pao remen s alternatora, raspao se mehanizam pomicanja sica (to pripisujem svojoj tezini), riknuo reostat ventilacije,

ma ima jos sitnica, al me auto osvojio na prvu voznju :) (nasprama zeninog punta ovo je milina) tak da mu sve oprastam

Link to comment
Share on other sites

R 18? Sta reci.. Evo mu 23 godina kako je kod nas u porodici.. Prvo ga je otac vozio, a onda je dosao u moje carstvo.. sta da kazem, on je "krivac" sto sam uzeo Megane-a. Za svo vreme nije nas ostavio na putu, prokrstarili smo pola Evrope sa njim, ja naucio voziti na njemu.. Moj otac u sali kaze za njega da samo podmornica nije bio.. Zauzvrat, dobija najbolje ulje, filtere, svecice uvek NGK, ma sve kvalitetno.. I da, odrzavam ga u ovlascenom servisu (nesto ja prckam, ali krupnije stvari drugar, to mu je posao).. Znaci, 5!

Meg II... So far, so very good.. Jedini kvar vredan pomena gornji nosac motora, da ga ne ureknem, necu ga vise hvaliti.. Ipak je dobro.. Eh, da, ponekad mi prednja leva sijalica zmigavca izgubi kontakt, ali su mi pokazali kako da to resim za 10s, a da ne idem u servis. BTW, u servisu imaju klinca sa malom rukom, menja sve sijalice, bez da bilo sta raskopava. Opet 5!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.