Jump to content

Dnevnik


Nelio

Recommended Posts

I ja mislim da je Shumaher potpuno zasluzeno dobio kaznu i bravo za F1 :klap::klap::klap: sto su konacno smogli snage da stanu na put tom samozivom coveku. Neka mi neko objasni da je ovo bas bilo slucajno (kao i onda pre ne znam vise ni sam koliko godina) kad je bila zadnja trka sezone i Shumaher imao dva, tri boda vise od Hila i pred kraj trke Shumiju otkazuje bolid, Hil ga obilazi sa unutrasnje strane krivine i on "kao slucajno" skrece i udara u Hilov bolid i obojica zavrsavaju trku i on naravno osvaja titulu :mad::mad::mad: , od tog dana ne mogu da ga smislim pa makar bio i najbolji vozac za mene ce uvek biti sljam od coveka i to sto je uradio sada je samo logican nastavak njegove "sportske" karijere.

Hillom se sudario '94 i to na drugi način ostalo stoji. Opisani sudar je bio '97 s JV-om. Tad je on ispao i JV je pobjedio.

Osim što je JV preticao takvom brzinom da je pitanje dal bi osto na stazi da ga ovaj nije udario.

Link to comment
Share on other sites

Hillom se sudario '94 i to na drugi na�in ostalo stoji. Opisani sudar je bio '97 s JV-om. Tad je on ispao i JV je pobjedio.

Osim �to je JV preticao takvom brzinom da je pitanje dal bi osto na stazi da ga ovaj nije udario. �ala! A nije �ala jest da MS mogao pratiti JV tako da lijepo si�e na travu (i to pretpostavljam da smatrate da je OK) ili stat i lijepo propustiti onog tko nailazi (�to zadnje vrijeme isto o�ekujete od MS-a).

Na taj sa JV sam i pomalo zaboravio(ipak sam navijao za Hila pa me taj incident mnogo vise pogodio), nisam odavno video te snimke ali se secam da je tako nesto bilo mozda sam i pomesao ove dve situacije ali sustina je u tome da se Shumiju to "slucajno" desava mnogo cesto :ljut:

Edited by madaj
Link to comment
Share on other sites

Ma napio se prije trke :piju:

Meni je bio simpa onaj jadni indijac Kartehijan ili sl. Na

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.