Jump to content

Imate Li Gara


XelA

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • XelA

    8

  • Junix

    3

  • vedranmika

    2

  • khideg

    2

Hmmm ja recimo da imam garazu, ono plato ispred zgrade i ispod se parkaju auti. Nije bas prava garaza ali dobra stvar jer nista ne pada po njemu i nema smrzavanja.

Link to comment
Share on other sites

To je prednost kad zivis malo van grada, pogotovo ako je grad mal ko Dubrovnik, pa onda lijepo uz kucu imas i garazu za dva auta... Napokon da se i ja imam cime pohvalit :))

Link to comment
Share on other sites

ne hvalim se,ali ja cak imam dvije.....prednost kada imas kucu i dvoriste....

Link to comment
Share on other sites

Imao do prije godinu dana. Sad je porkiran pored zgrade ispod mog prozora!

Link to comment
Share on other sites

Ja ju imam i zakon stvar , a stari mi se sad valjda grize ko pas kaj nije napravio dvije jer njegov tutač stoji vani, posto u doticnu ne stane jer je pretrpana glupostima. pa ko kaze da nije bolje imati manji auto.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad se svi hvale onda cu i ja...

U kuci u kojoj trenutno zivim imam 2 garaze,prekoputa u drugoj kuci 1 i u trecoj kuci (na selu) ima isto 1 garazu...a je to...

Link to comment
Share on other sites

Ja zivim u kuci, imam parking za tri auteka u dvoristu i za jednoga ispred dvorista ali NEMAM GARAZU i to mrzim!! cry

Link to comment
Share on other sites

U ZG-u neman. Stoji ispred zgrade.

Doma u VD-u iman ali je krcata svakojakim potrebnim i nepotrebnim stvarima tako da nestane unutra. Ali doli je i klima laksa pa nije toliki problem.

U ZG-u mi je najvise problem ciscenje sniga!

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, ne, jer su na Jarunu definitivno precijenjene, ako se uopce i prodaju. Sreca je kad uspijem uhvatiti dobro mjesto za parking. :place:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.