Jump to content

Renault club-ovi


Guest danijel-ri

Recommended Posts

JA swe gledam ocel se ko sjetit... reko nije valjda da su svi preci od komsijskog? :zubo:

Ma to je naše, pa zato. :klap::bigl::laugh:

Link to comment
Share on other sites

JA swe gledam ocel se ko sjetit... reko nije valjda da su svi preci od komsijskog? :zubo:

Ko će koga nego svoj svoga :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Sta je sa registracijom na BiH klub? Moram ovde pitati jer ne mogu naci nikakav nacin za komunikaciju sa administracijom pomenutog foruma.

Popunio sam registracijsku formu i dobio obavjestenje da mi na mail stize poruka za verifikaciju, ali nista mi nije stiglo vec danima. Probam se logovati sa unijetim podacima i dobijem obavjestenje da jos uvijek nisam aktivirao nalog (sto i ne mogu uciniti jer mi ne stize verifikacioni mail).

Posto sam unio adresu na yahoou, pomislio sam da ne dozvoljavaju koristenje free mailova (sto bi bilo glupo, a i ocekivao bih neko obavjestenje o tome), ali isto se desava i sa novokreiranim nalogom.

Pretpostavljam da ovde ima ljudi koji su registrovani i na BiH forum pa se nadam nekom odgovoru.

Edited by Milentije
Link to comment
Share on other sites

Trebas poci na www.youjizz.com da vidis je li ti stigla sifra. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.