Jump to content

srednji lonac


Guest

Recommended Posts

Ako si skinuo srednji lonac i namjeravaš stavit zadnji protočni lonac onda moraš ostaviti katalizator u sustavu (zbog buke)....znači, slijedi ti sad kupovina novog zadnjeg lonca i nekog zamjenskog katalizatora!!!

Razlika između renomiranih proizvođača i ovih "majstora" postoji....ali ne vjerujem da Sole i Lastovčić ne znaju napraviti dobar auspuh....samo im reci šta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    30

  • Shad

    15

  • deki

    14

  • Hrci

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Katalizator ostaje, naravno... :) Nego koliko onda zadnji lonac promijeni zvuk? I gdje si ti

Link to comment
Share on other sites

Ovaj moj srednji koji sam danas skinuo je od Bosala... Ajde ako ti nije problem pa da staviš tu slike lonaca kakve ima... :) HVALA! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj moj srednji koji sam danas skinuo je od Bosala... Ajde ako ti nije problem pa da staviš tu slike lonaca kakve ima... :) HVALA! ;)

Pitala sam ga, i Luner se više ne bavi sportskim ispusima nego neki drugi. Pa će vidjeti s njime. Rekla sam da ima zainteresiranih neka mi da slike i slo

Link to comment
Share on other sites

neznam zašto svi radite to da vam auto ide slabije nego prije!? Nema svrhe skidati srednji lonac, osim ako ne vozite turbaka nekog!

Link to comment
Share on other sites

neznam zašto svi radite to da vam auto ide slabije nego prije!? Nema svrhe skidati srednji lonac, osim ako ne vozite turbaka nekog!

Ne ku

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim... Zašto bi išao slabije bez srednjeg lonca?! :??:

Jer nije svejedno koja je brzina(otpor) ispušnih plinova.(ispravite me ako griješim). A tu ide i priča o "povratnim plinovima" koju bi ful volio da ispriča netko od lokalnih RKH znanstvenika :lek:(jer mi ju nije znao objasnit glupi mehaničar kod kojeg sam bio). Zahvaljujem :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jer nije svejedno koja je brzina(otpor) ispušnih plinova.(ispravite me ako griješim). A tu ide i priča o "povratnim plinovima" koju bi ful volio da ispriča netko od lokalnih RKH znanstvenika :lek:(jer mi ju nije znao objasnit glupi mehaničar kod kojeg sam bio). Zahvaljujem :hey:

to pitaj Izy-a mislim da ce ti on to znat najbolje objasnit..

2Shad: po tome mozet svi stavit samo cijev bez ijednog lonca.. ;)

2

Link to comment
Share on other sites

Prije par dana sam se vozio do doma samo na ispušnoj grani i mo

Link to comment
Share on other sites

Prije par dana sam se vozio do doma samo na ispušnoj grani i možda još metar cijevi....i auto nije mogao makac ali su me ljudi čudno gledali, hehehe!!! :bigl::bigl:

Svakoga nešto veseli....pustite nam Željkicu nek uživa u zvuku koji ispušta mali 1.6 motor....njoj inače jedan veliki :respect: zato šta voli i pazi svoj auto više nego ijedna cura koju poznam!!! A još kad zabije u blokadu a osmjeh na licu, hehehe :laugh:

Že' rulz!!!

Baš to. Ja smatram da kad se cura nađe ovdje među nama 300 volova; da bi joj trebali dat podršku iako koji put volimo "svoja muška posla" i ženama dajemo do znanja da njihovim ručicama nije mjesto pod haubom. Tu sam liberalan. Osim kad me operu na cesti :mad::bigl:

2Coupe VD: ovo kad su te ljudi čudno gledali su mislili da je 'Hrci kupio megija' :laugh::laugh::lool: (još mi je bed zbog onog imiđa "dimnjačara" :laugh: )

Link to comment
Share on other sites

Dajte onda neki savijet kako s pomoću auspuha izvući što više snage(znam da se nemo

Link to comment
Share on other sites

Dajte onda neki savijet kako s pomoću auspuha izvući što više snage(znam da se nemo
Link to comment
Share on other sites

Dajte onda neki savijet kako s pomoću auspuha izvući što više snage(znam da se nemo
Edited by Coupe VD
Link to comment
Share on other sites

Sta na kraju sa tim srednjim loncem? Sta auto ide boje ili lošije? Prošlo je pet dana od kada sam ja svoga skinuo i meni se čini da auto ide nešto malo bolje, ništa vrijedno spomena ali kao da ima nešto više zraka u ni

Link to comment
Share on other sites

Sta na kraju sa tim srednjim loncem? Sta auto ide boje ili lošije? Prošlo je pet dana od kada sam ja svoga skinuo i meni se čini da auto ide nešto malo bolje, ništa vrijedno spomena ali kao da ima nešto više zraka u nižim okretajima, to je subjektivno, naravno tako da... :??:Koje je vaše mišljenje? :)

...to da je subjektivan dojam, koliko god dobar bio -uvijek subjektivan. Prebaci se na "objektivno"; izmjeri rezultat. Ja recimo kad nisam imao G-tech ili sl; stanem uz bok serijskom cliu i "dragamo" aute cijeli dan, i tako približno vidiš što si dobio ili ne.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.