Jump to content

Kako Skinuti Elf Naljepnicu Sa Straznjeg Stakla


yutasknight

Recommended Posts

...vani mozes kupiti auto sa popustom od recimo 50% ako das da ti pofarbaju auto u coca cola reklamu...ili neku drugu koja se nudi.... hmmm..

recimo reklamu za uloske....ha ha ha :lol:

Tampone, molim lijepo! :hey:

Btw, ošli smo u OT, sad će nas tući...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • XelA

    8

  • jazzie

    7

  • Matija

    4

  • yutasknight

    3

Ma ja sam na svom skinuo sve moguce naljepnice koje su bile;ELF, 3 velike naljepnice dealera itd.

Pitam ja njih hoce me sponzorirati ako budem zadrzao te naljepnice. NE!!! kratko i jasno... :evil:

Iako ja mislim da bi nama svima trebali platiti sto promoviramo Renault vozila.:))

Ostavio sam jedino naljepnice CLIO na bokovima.A zaljepio sam jedino tu za tehnicki i HR oznaku u crvenoj boji.

Link to comment
Share on other sites

meni jedino ne smeta elf nalja...a odma sam skino baotic reklamu...i nikad na svoj auto nebi naljepio HR ili ono na prednju sajbu za regu...makar me murjak vec par puta upozorio da ce me to dvoje kostat 600 kunica

Link to comment
Share on other sites

Murjak ti nema pravo bilo sta reci za to sto nema HR naljepnicu!!!!!!!!1

Ona je obavezna samo ako ides preko granice!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Murjak ti nema pravo bilo sta reci za to sto nema HR naljepnicu!!!!!!!!1

Ona je obavezna samo ako ides preko granice!!!!!!!!!!!!!

to sam mu ja i reko i onda je poceo kak ja nemam kaj njemu pricat i da bolje zna zakon od mene...i kaj da mu onda velim :zbunjeni;

Link to comment
Share on other sites

HR samo preko grane 100%. Pitaj ga sljedeci put da ti pokaze u zakonu gdje pise za HR!

Link to comment
Share on other sites

nisam imo zivaca se sa njim svadat jer mi je naso dosta kazni cak je poceo kak ce i kaznit 2 koja sjede iza zato kaj nisu vezani i tak...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm

Sad gledam zakon

U Zakonu o sigurnosti prometa na cestama se HR naljepnica ne spominje niti u bilo kojem drugom zakonu, upravo prokopao sve zivo.

Znaci jedino te na grani mogu eventualno zahebavati, ali i to sumnjam, ja je nemam i prelazio sam granicu bez nje vec jedno 10-tak puta, i gledali mi i slovenci auto straga i nitko nikad ni rijec

EDIT

Sto se tice nevezanja suputnika u automobilu nisi ti odgovoran i ne naplacuje kaznu tebi nego osobama koje se nisu vezale jer si ih ti upozorio da to ucine a ne mozes ih prisiliti da to i izvrse.

Link to comment
Share on other sites

ja isto nisam imo problema na granici i u sloveniji i u austriji al eto naso se jedan nadrkan murjak ko je me naso j*bat :tupp:

Link to comment
Share on other sites

U Sloveniji, Austriji i Italiji me nitko nikad nije pitao za HR nalju... U Hrvatskoj te nema tko šta pitati za HR nalju... Ali sam u SiCG-u platio punih 30 dinara iliti negdje oko 2 kn kaznu, jer ju nisam imao... :lupa:

Link to comment
Share on other sites

E, a kaj se za onu naljepnicu od registracije ne moze nabavit neki vrag plasticni koji se lijepi na sajbu pomocu onog pipka ili tak nesto :zbunjeni; :zbunjeni;

I onda fino taj pipak samo prikeljim na sajbu a na toj plastici je nalja, tak da ju ne lijepim na sajbu :zubo:

Ak ste me skuzili kaj sam stel reci :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio na tablicu onu plavu s oznakom EU, sto inace imaju inozemne registracije pa me znaju stranci pitati kad je to Hrv postala clanica :lool::lool::lool: a kad im objasnim da je to samo takva naljepnica onda mi pricaju da bih zbog toga mogao platit dobru kaznicu :tupp: :tupp:

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

Reko mi jedan decko da je platil nedavno kaznu u Sloveniji za HR nalju. Mislim da ga je ovak zaustavil murjak na cesti. Nije mala cifra.

Mislim da ne bi prosla fora ni da ju pred njim zakeljiš.

Link to comment
Share on other sites

A j... ga to je Slovenija, nije ni mogao ocekivati nesto drugo!

Ljudi moji a sto vam smeta ta naljepnica od tehnickog? Ako ju stavite u gornji desni kut sajbe onda je niti ne vidite, niti vam smeta a po zakonu je OK. Niste valjda ko neki tipovi koji ih skupljaju pa imaju jedno desetak istih po cijeloj sajbi- jedva vide kuda voziti. BTW naljepnica elf i renault assistant mi se počela nakon god. dana sama skidati i vrlo lako je otisla dole. Inace iz prije navedenih razloga mrzim stavljati nalje po limu, tako da sam i ovu HR stavio na zadnju sajbu.

Link to comment
Share on other sites

to sam mu ja i reko i onda je poceo kak ja nemam kaj njemu pricat i da bolje zna zakon od mene...i kaj da mu onda velim :zbunjeni;

pitaj ga kako se zove i da ti da broj značke pa da vidiš kako će se smiriti !

reci da ćeš ga prijaviti!

Pa da vidiš onda ko će kome pričati! Nema on tebe što zafrkavat!

Osim mo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onu ELF nalju načeo noktom i lagano ju povukao i bez problema se odljepila :))

Ovu nalju sa tehničkog tek sam naljepio kad je novi zakon stupio na snagu i to u gornji desni kut tak da ju ni ne vidim :ne:

Nalju od dilera sam skinuo sa malo krpe i benzinom, a ovu veliku HR sam skinu kad sam ga odvezo na redoviti servis pa sam ih tamo zatrazio da mi to skinu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nemate brige oko grebanja sajbe, jer staklo se moze grebati samo dijamantom! :wink:

Doduse, crte mogu ostati ako upirete ko konji, ali inace, nemajte brige.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onu elf naljepnicu skinuo bez problema, a drugih naljepnica nema na straznjem staklu, jer mi nije bas najljepse. a slo naljepku dam gore samo kad idem u hr, inace je nemam gore...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.