Jump to content


Tommy

Recommended Posts

Odi se sa svojim Cliacem zaleti i bacite se ti i tvoja ljubav zajedno u Savu :p

Tako da nebi morali zajedno gledati spajanje Renaulta i GM-a, da ne patite... ;)

Ako to napravis ja cu dati svoju Corsu da naprave lijes za tebe od nje :beah: i pokopat cu te u Francuskoj, ipak je to tvoja (cini mi se) domovina ;)

hehe pa ljes od opela bi brijem prije strunuo nego moje tjelo hehehehe :lool:

Išao bi se zaletiti u savu, ali taj renault ima tak dobra vrata i spojeve da ne propuštaju vodu, a i renault je pa ne trune tak da nam nebi bilo ništa! :hail:

Spajanja neće biti, ponavljam Spajanja neće biti, ja ću osobno ak treba ići to riješiti!!!! :terminator:

Link to comment
Share on other sites

hehe pa ljes od opela bi brijem prije strunuo nego moje tjelo hehehehe :lool:

Išao bi se zaletiti u savu, ali taj renault ima tak dobra vrata i spojeve da ne propuštaju vodu, a i renault je pa ne trune tak da nam nebi bilo ništa! :hail:

Spajanja neće biti, ponavljam Spajanja neće biti, ja ću osobno ak treba ići to riješiti!!!! :terminator:

Clio / podmornica :lool:

Slusaj, ajd mi reci dali je tebe mozda Opel pregazio dok si bio mali da ih toliko mrzis :??:

Mislim, tvoj izbor, ali imam osjecaj da si prepun mrznje - odi u crkvu malo, pomoli se, ispovjedi se :hey:;)

Link to comment
Share on other sites

Clio / podmornica :lool:

Slusaj, ajd mi reci dali je tebe mozda Opel pregazio dok si bio mali da ih toliko mrzis :??:

Mislim, tvoj izbor, ali imam osjecaj da si prepun mrznje - odi u crkvu malo, pomoli se, ispovjedi se :hey:;)

A _ivo_ ....di je nestala tvoja ljubav prema Renolčekima, a???

Aj aj, i ti isto u crkvu....hehe

Link to comment
Share on other sites

Clio / podmornica :lool:

Slusaj, ajd mi reci dali je tebe mozda Opel pregazio dok si bio mali da ih toliko mrzis :??:

Mislim, tvoj izbor, ali imam osjecaj da si prepun mrznje - odi u crkvu malo, pomoli se, ispovjedi se :hey:;)

NE Nije me pregazio auto sa munjom u krugu(opelov znak)! Mrzim! ma ne mrzim ih samo ih ne volim, sama riječ me na

Link to comment
Share on other sites

A _ivo_ ....di je nestala tvoja ljubav prema Renolčekima, a???

Aj aj, i ti isto u crkvu....hehe

pogledaj ispod mog avatara ;)

to stoji tu od kad vozim Corsu :hey:

os samnom u crkvu, bludnice jedan :lool::lool:

NE Nije me pregazio auto sa munjom u krugu(opelov znak)! Mrzim! ma ne mrzim ih samo ih ne volim, sama riječ me naživcira toliko da mi sj..e cijeli dan!

Inače ja se samo šalim, ja ti obožavam opel, volim kada kupiš recimo astru , pa dobiš prozore na žgance!(kaj još nisu izumili el.podizače ili kaj)!!! Inače dobra je to marka, da se mora sa svima spajati kako nebi propala, čak je i fiat jedno vrijeme bio u igri!

ma ti si zakon ;)

moj idol :hail:

btw. podizaci na zgance su mi ZAKON, pogotovo od kad mi je na Twingu oso kvragu vozacev ;) - 1700,00kn + zamjena = pa ti pjevaj :)

Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

pogledaj ispod mog avatara ;)

to stoji tu od kad vozim Corsu :hey:

os samnom u crkvu, bludnice jedan :lool::lool:

ma ti si zakon ;)

moj idol :hail:

hehe nemoj me krivo shvatiti , nemam ništa protiv tebe, ali imam protiv opela!

Ma nije valjda da ti nitko neda clio za tako dobru corsu, pitam se zašto hehehehehehehehe :lool:

Link to comment
Share on other sites

hehe nemoj me krivo shvatiti , nemam ništa protiv tebe, ali imam protiv opela!

Ma nije valjda da ti nitko neda clio za tako dobru corsu, pitam se zašto hehehehehehehehe :lool:

pitanje iz milijunasa :

Dali Ivo zbilja zeli Clia ili se samo pretvara? :p

Link to comment
Share on other sites

pitanje iz milijunasa :

Dali Ivo zbilja zeli Clia ili se samo pretvara? :p

deki: moj konačni odgovor je da se pretvara!

tarik: to je točno

deki: jeeeeeeee milja je tu

tarik: kaj ćete napraviti sa miljom koju ste osvojili??

deki: kupit opelovu tvornicu i zatvoriti ju!

tarik: hm... pa vi to ozbiljno!

deki: (mrtav hladan) da ozbiljniji nemogu biti!!

tarkik: hvala na sudjelovanju i dođite na opet

deki: hvala! pozdrav!

:lool::lool::lool:

Edited by deki
Link to comment
Share on other sites

deki: moj konačni odgovor je da se pretvara!

tarik: to je točno

deki: jeeeeeeee milja je tu

tarik: kaj ćete napraviti sa miljom koju ste osvojili??

deki: kupit opelovu tvornicu i zatvoriti ju!

tarik: hm... pa vi to ozbiljno!

deki: (mrtav hladan) da ozbiljniji nemogu biti!!

tarkik: hvala na sudjelovanju i dođite na opet

deki: hvala! pozdrav!

:lool::lool::lool:

:klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

deki: moj konačni odgovor je da se pretvara!

tarik: to je točno

deki: jeeeeeeee milja je tu

tarik: kaj ćete napraviti sa miljom koju ste osvojili??

deki: kupit opelovu tvornicu i zatvoriti ju!

tarik: hm... pa vi to ozbiljno!

deki: (mrtav hladan) da ozbiljniji nemogu biti!!

tarkik: hvala na sudjelovanju i dođite na opet

deki: hvala! pozdrav!

:lool::lool::lool:

Ma neeeee, ne je zatvoriti....izbacit van sve prese, trake itd. i napravit pogon za proizvodnju antikorozivnih premaza i pocinčavanje limova, hehehe!!!

A mogu i počet pravit japanke, natikače, luftiće za pla

Link to comment
Share on other sites

hehehe nisi normalan, uzimam te za zamjenika direktora kada kupim tvornicu! A ivo nek bude in

Link to comment
Share on other sites

Ma neeeee, ne je zatvoriti....izbacit van sve prese, trake itd. i napravit pogon za proizvodnju antikorozivnih premaza i pocinčavanje limova, hehehe!!!

A mogu i počet pravit japanke, natikače, luftiće za plažu i kolutove za neplivače! I naravno da luftić treba temeljit servis svaka dva mjeseca, šlape moraju na ponovno proštepavanje koncem a kolutovi trebaju izmjenu ventila zbog tvorničke greške!!! :laugh::plazi:

:lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

A da napravite pilot za neku humornu seriju na HTV-u??? :D

Link to comment
Share on other sites

A da napravite pilot za neku humornu seriju na HTV-u??? :D

Hehe, di baš na HTV....oni su humor sami po sebi!!!

Link to comment
Share on other sites

Hehe, di baš na HTV....oni su humor sami po sebi!!!

Pa bas zato... :tup:

Link to comment
Share on other sites

Pa bas zato... :tup:

Da vidiš FTV ili BHT rekao bi da je HRT čista kvaliteta. Sve je relativno. Spikeri i voditelji kod ovih prvi su katastrofa. Dikcija. Vjerojatno bi rekli...što je to?!

Link to comment
Share on other sites

Komentari su otprilike očekivani... :)

A evo i friških vijesti jutros...Još o mogućem spajanju

Inače, meni se osobno ideja o spajanju sa GM-om nikako ne svidja (kao i većini ovdje), ali stvarno se (zasada) jako malo zna o okolnostima i detaljima mogućeg sporazuma pa je teško nešto pametno zaključiti, ali je izuzetno zanimljivo vidjeti što ljudi misle o tome, a deki i ivo su moram priznati uljepšali ovaj topic (i ubla

Link to comment
Share on other sites

Following GM’s board decision, Renault communicates

As previously stated, the boards of Renault and Nissan have both agreed to begin exploratory talks with GM.

Following GM’s board decision, we look forward to starting the discussion process soon.

Dakle Upravni odbori svih strana odlučili su započeti razgovore.

:hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Evo i friških vijesti o dragom nam savezu:

Auto Godine

Zanimljiv razvoj situacije...Da mi je netko prije mjesec dana rekao da bi se Renault-Nissan mogao udru

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.