Jump to content

Papucice?


_ivo_

Recommended Posts

Dali se papucice samo serafe na postojece? :zbunjeni; koliko je to cvrsto? :zbunjeni;

Tj. koliko je pametno 'odrezat' stare i zavarit nove, sportske?? :zbunjeni; :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Papucice imas one koje se samo prikace na postojece i kazu ljudi da to dobro drzi (Rain, Spex) a za vecinu skupljih papucica (Momo, Sparco...) moras busiti pedale. Meni se svidjaju one koje idu u Clio RS ali bojim se i pitati koliko to kosta jer pretpostavljam da je to sve u komadu.

Link to comment
Share on other sites

Papucice imas one koje se samo prikace na postojece i kazu ljudi da to dobro drzi (Rain, Spex) a za vecinu skupljih papucica (Momo, Sparco...) moras busiti pedale. Meni se svidjaju one koje idu u Clio RS ali bojim se i pitati koliko to kosta jer pretpostavljam da je to sve u komadu.

E, vidis... to busenje mi se cini bolja opcija :zubo:

Nekako mi se i ne da zaj*bavati sa 'naglavcima'... :lool:

Da nebi bilo 'nisam ja kriv, otpala mi papucica na kocnici!! :zubo: '

Link to comment
Share on other sites

Meni zao busiti :frown:

:zubo: Tvoj autek je ipak nov prilicno, dobar, dobra oprema i prilicno lijep iznutra... ;hail:

moj je ipak samo twingo iz 96' godine... :frown:

pa mi nije zao ako ce ga sve to malkice uljapsati :zubo:

ne velim da je gadan, ali mogao bi biti i ljepsi i to samo ja mogu promjeniti na svom auteku... nece se sam uljepsati.. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ako ih serafic na postojece papucice to je cvrsto kao i original

Ako uzmes one koje se zakopcaju isto su cvrste ko original ako ti je oblik originalne papucice dobar.

Ja recimo te papucice nisam mogao staviti u starog clia(96 godina) a u ovaj novi idu bez problema

Link to comment
Share on other sites

Ako ih serafic na postojece papucice to je cvrsto kao i original

Ako uzmes one koje se zakopcaju isto su cvrste ko original ako ti je oblik originalne papucice dobar.

Ja recimo te papucice nisam mogao staviti u starog clia(96 godina) a u ovaj novi idu bez problema

Moj je twingo 96 godina, znaci vjerojatno bi i meni bio problemcek i da ih zelim samo prikopcati... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Lagano provjeris to :))

Samo vidi da li su ove originalne papucice sa straznje strane ravne ili ne

Ako su ravne ide bez beda, ako nisu ravne najvjerovatnije nece biti dobro(kod starog clia straznja strana izgleda kao U profil i nije islo)

Link to comment
Share on other sites

samo ih zasarafis u ove postojece, nikakvo rezanje, varenje, brusenje i TO je TO :))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije , dok sam vozio lagunu '97, imal te papucice na sarafljenje i to ti nije tak dobro kak ti mislis... stalno se odsarafljuju i rasklimavaju ma kolko god ih ti jako zasarafio.

kupil sam ih bio u molydonu.... pa ne znam, mozda neke druge, sportskije bolje drze?

:zbunjeni; :zbunjeni; :tupp:

Link to comment
Share on other sites

2 Lonca

Hmm

Ne znam kaj da ti kazem

Ja kod sebe u cliu imam ove kaj imaju kopce i vec skoro 2 godine se nisu pomakle

A kod Polyanne smo stavili Momo i morali busiti i serafiti i one sad isto stoje bez pomaka 4 mjeseca

Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam na kopcu pa se to zateze sa sarafima! Stavio sam ih kad sam ubo auto, znaci pola godine i nisu se ni makle!

Link to comment
Share on other sites

Papucice imas one koje se samo prikace na postojece i kazu ljudi da to dobro drzi (Rain, Spex) a za vecinu skupljih papucica (Momo, Sparco...) moras busiti pedale. Meni se svidjaju one koje idu u Clio RS ali bojim se i pitati koliko to kosta jer pretpostavljam da je to sve u komadu.

Ja pitao.Ne ide u komadu. 400 kn za jednu papucicu, dakle 3*400=1200kn za tri papucice.

2 all:A ako netko hoce staviti od Audi-a TT papucice, imam ih ja.

Link to comment
Share on other sites

Dali se papucice samo serafe na postojece? :zbunjeni; koliko je to cvrsto? :zbunjeni;

Tj. koliko je pametno 'odrezat' stare i zavarit nove, sportske?? :zbunjeni; :zubo:

Skini one orginal gume s pedala i zašerafi nove,i nebu ti to nikam išlo :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.