Jump to content

Crni Clio


Guest

Recommended Posts

Evo da se i ja pohvalim, kad svi pričaju o sređivanju...

Od kad sam kupio auto, prije 4 mjeseca, neke sam sitnice pometo po njemu (niš posebno).

Krenimo kronološkim sljedom:

1. Stavio sam zvučnike na zadnju policu

2. Imo sam frontalku

3. Popravio auto (nauba, maska, desni far)

4. Prelakiro sve lajsne u zlatnu prelu (u

Link to comment
Share on other sites

post-1417-1152879701.jpg

Dobro izgledaju ovak zatamnjena svjetla, nice :klap:

A natpis ti je definitivno unikatan u ovoj zlatnoj boji, sam sa su sad i felge takve :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Dobro izgledaju ovak zatamnjena svjetla, nice :klap:

A natpis ti je definitivno unikatan u ovoj zlatnoj boji, sam sa su sad i felge takve :bigl:

bio bi previše kičast

Link to comment
Share on other sites

Na svakom sređenom autu bodu me u oko ove naše tablice od 2 kvadrata! :mad:

Kako si zadovoljan sa gumama?

Link to comment
Share on other sites

Na svakom sređenom autu bodu me u oko ove naše tablice od 2 kvadrata! :mad:

Kako si zadovoljan sa gumama?

Gume su ono, ocjena 4+

Ne cvile ni kad su vruće na vrućem asfaltu kod naglog startanja, super dr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

natpisi :hail::hail::hail:

prićao si o toj crno zlatnoj boji.. ali koliko se sjećam htio si još nešto ofarbat?! :tup: al ne mogu se sjetit šta

sve u svemu :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

herr_stoka svidjaju mi se felge...koliko si to platio i gdje si uzeo?...ak se smije znati...

razmisljam si staviti neke felge za neko izvjesno vrijeme..

Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

Lepo izgleda ovako crn, i ovo zlatno mu bas daje neku draz. Samo da se spusti i bice bombonica na tim felnama :)

Sto se tice mrezice, sve su one idiotski bezobrazno skupe. Ako odete na bilo koje stovariste gradjevinskog materijala, naci cete tu istu mrezicu za smesne pare. Neki drze u rinfuzi, neki seku, a neke treba samo izmoliti. Ja sam pola kvadrata te iste mrezice 100x50cm platio manje od 4 evra. A u prodavnicama se parce od 100X20cm naplacuje izmedju 15 i 20 evra. Mrezica se ni u cemu ne razlikuje, osim sto je ovi upakuju u kartonsku kutiju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.