Jump to content

Kakav Vam je CLIO III?


dalibor

Recommended Posts

Obzirom da klubom dominira clio, da vidimo kako clioljupci (a i ostali renault vozači i fanovi) reagiraju na nasljednika clia II.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Guest Foxman

Evo mojih odgovora:

Niti mi se izrazito sviđa niti ne sviđa

Clio II ali ph2

Evo to su moja mišljenja naime gledajuci Clio II koji je zaista kada je izasao bio jedan od lijepsih i onako aman taman autica naspram tadasnje konkurencije te usporedivsi sada sa Clio 3 sa sadašnjom konkurencijom meni osobno estetski ima puno boljih izbora!!!

Link to comment
Share on other sites

Dodao bih da ih (u drugom dijelu ankete) uspoređujete tako da usporedite emocije koje je budio clio II dok je bio aktualan i sada kada gledate novog clia III.

Tehničko-tehnološki je logično da se radi o napretku, pa je pitanje samo vizualni izgled i dojam koji ostavlja na vas.

Neću još glasovati dok se ne skupi barem 10 glasova. Imam neke pretpostavke kako će izgledati rezultati pa me zanima koliko sam upravu :)

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Ovako na prvo pitanje sam odgovorila da mi se jako sviđa, pa zato sam ga i kupila. U početku mi je bio čudan njegov zadnji dio ali s vremenom sam se navikla na njega.

Na drugo pitanje nisam htjela odgovoriti ali s obzirom da sam morala izabrala sam opet trojku jer ipak je novi model. Nisam htjela odgovoriti samo iz razloga što se dizajnom dosta razlikuju. Oba modela su posebna i lijepa na svoj način. Na kraju prije pet godina sam si htjela kupiti dvojku pa nisam uspjela. Ja volim Clio i jednostavno mi se sviđaju svi modeli.

Link to comment
Share on other sites

Evo mojih odgovora:

Sviđa mi se

Clio II ali ph 1

Uglavnom svaki novi model je sve "ljepši" (čitaj estetski moderniji) pa tako i Clio3.

Clio 2 ph1 mi je nekako bolji zbog prednjih svjetala (samo 16v modeli), dinamičnije mi djeluje od ph2.

ph2 ima ljijepša zadnja svjetla. Unutrašnjost mi je bolja kod ph1 ali samo estetski.

eto IMHO

Link to comment
Share on other sites

Na prvo pitanje sam odgovorio: niti mi se sviđa niti ne sviđa. Taj sam odgovor stavio jer kada sam vidio aktualni clio nije mi probudio one emocija kao kada sam vidio recimo megane II ili clio II ph 2. Inače bi mogla proći opcija sviđa mi se jer mi nije ru

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Ajde barem Renault nije puno promašio. Nitko nije glasovao za jedan od odgovora da mu se ne sviđa clio III.

No u usporedbi clio II (u totalu) se odlično dr

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se,

Nakon početnog ne sviđanja, sada mi je III lijepša od II phase 2.

Link to comment
Share on other sites

moj je glas odiso za clio III. jer meni se jako sviđa zato što ima veći prklja

Edited by BJ 211 DJ
Link to comment
Share on other sites

Na ovu anketu me potaknuo jučerašnji razgovor uz sokić s Draganom. Rekao je da mu je II puno ljepša, a i prednost joj je u maloj te

Link to comment
Share on other sites

Još da su se imanovali oni kojima se ne sviđa uopće i napisali koju riječ, bilo bi zanimljivo.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

lijep mi je clio 3 ali ako ima alu felgu bar gore, jel onaj sa čeličnim felgama mi izgleda bezveze kada se ratkape skinu!!!! Ok ga je za voziti, bar ovaj kaj sam ja vozio, simpa autić, nije mi dio tak dobar dok ga nisam probao! Jedino mi se ne sviđaju gdje su smještene strelice za

Edited by deki
Link to comment
Share on other sites

lijep mi je clio 3 ali ako ima alu felgu bar gore, jel onaj sa čeličnim felgama mi izgleda bezveze kada se ratkape skinu!!!! ......

Ali clio 1 je po meni daleko najbolji clio napravljen do sada, jel tu su si najviše dali truda(bar ja tako mislim), ove dvojke su samo štancali i slali u prodaju, a mislim da će biti tako i sa ovim novim!

Sla

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nakon clia I williamsa/1.8 16v jedino sto mi se sviđa je clio RS ph1 i V6.. sve ostalo mi je tak, tak..

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se Clio III, kad sam bio u salonu i stajali jedan pored drugog II i III i tu se bas vidi da kao da su dva potpuno razlicita modela i kao da nemaju vezu jedan sa drugim :bigl: Ali najvise mi se svidja sto je malo porastao i sto ima sad malo vise mesta pogotovo na zadnjoj klupi i meni je 4 m sasvim dovoljna velicina auta i sta vise mislim da je to idealna velicina auta, nije mali, moze da se krene na put sa njim bez problema 4 osobe i da imaju solidan komotitet ali i da u gradu ne predstavlja problem za parkiranje

:klap::klap::klap: za CLIO III

Edited by madaj
Link to comment
Share on other sites

Kad se pojavio Clio I izgledao mi je ru

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da trebam ponoviti nešto. Naime, radi se o dojmu koji je na Vas ostavio pojednini od ovih modela kada se pojavio. Dakle kada ste prvi put ugledali clio II ph1, ph2 i clio III. Ono što bi rekli, na prvu loptu. Jasno je da je clio III i veći i tehnološki napredniji od clia II. Ne bi bilo uredu da nije. Stoga ne mo

Link to comment
Share on other sites

Sam clio II ph 1 se i sada dobro nosi s cliom III. Ako zbrojimo ph1 i ph2 clio II pobjeđuje s 54,71% :bigl::klap::klap:

Takav je trenutni rezultat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Baš mi je krasan.... :)

Clio 2, bez uvrede, mi nikada nije bio pretjerano privlačan, ali 3 ima nešto vrlo privlačno u sebi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.