Jump to content

"Modifikacije" od sinoc


Guest Hypersonic

Recommended Posts

Guest Hypersonic

Sinoc, izmedju 2 ujutru i nekog jutarnjeg vremena, neki designer wannabe je resio da mi malo modifikuje vrata, jer mu se moja ocigledno nisu svidjala dovoljno. I dok cekam da mi se ofarbaju branici, dobijem modifikaciju za dzabe (ali prepravka na staro nece biti dzabe). Na slikama se ne vidi, ali je mnogo jebenije. Prozor moze da se spusti samo 6-7cm vrata se ne zatvaraju kako treba, jednom recju zabo ga je taman kako treba. Ako budem imao srece, naci cu hrabrog genijalca koji je resio da se igra dizajna na mojim kolima. I naravno slike:

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac1.jpg

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac2.jpg

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac3.jpg

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac4.jpg

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac5.jpg

http://i80.photobucket.com/albums/j190/bla...ngo/udarac6.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ja vec pomislio da si stavio onaj moj znak i dodao jos par sitnica........bedara hebi ga.... :frown:

Link to comment
Share on other sites

To ti je u Brodu sasvim normalno, na kliju dva puta, meganu isto, laguna jednom.

Koma je bila negdje prije kada je koka sa bemburom htjedoći se parkirati normalno sa svojom bočnom strano (desnom) otkinula ventu prednji blatobran, lijevi far i još bila ljuta što se "majmun" tako parkirao.I tragikomično, napustila mjesto zločina.Tip je dobro parkirao ali imao lošu sreću,naravno, ostavio sam mu regu počinitelja, jer mi je dosta takvih pizdarija.

Link to comment
Share on other sites

Stavio bi mu ja glavu u skrip pa malo udarao pa malo zavrtao. Nikada ne bi vise odvojio tabane od zemlje a kamoli nekoga ili nesto udario

Link to comment
Share on other sites

Drugi put uzmi bjeli auto, vidit će se u mraku! :lool:

Sorry, mala šala!

Istina da ne izgleda strašno, al je očito tamo gdje netreba!

Čekić u ruke i raspali! ! Mislim na vrata, a ne lika koji te pogodio! Zapravo, daj ti njega nađi i raspali po njemu, a onda ga još natjeraj da ti naravna vrata!!! :terminator:

Link to comment
Share on other sites

s**nje :mad: Nevjerojatno koliko su ljudi u ku**ic... Ili ne znaju parkirat(pa što onda ulaze uopče u auto!! :ljut: ) ili znaju al ih jednostavno nije briga!.. ajme da ulovim jednog :goni: ..ljut sam jer su i meni prije nekog vremena ostavili lijepu udubinu na vratima, a ove zime i na autu od mog starog, a inače svako toliko nekome drugom.. te bi ja osudio na 'do

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je tip neki neshvaceni umjetnik. Dobar, ali neshvacen. Po gornjoj zaobljenoj crti vratiju se vidi potez crvste ruke, jedna odlucnost u svemu ovome iako mu u donjem dijelu ta crvstoca popusta. Pazio je da ti se prozor da otvorit dovoljno da udje zraka unutra, ali nedovoljno da te napuse. Sve te sitnice otkrivaju dobrog umjetnika. Odlicnog dapace. Odlicnog umjetnika kojeg treba nac i CVRSTO mu stisnut ruku i cestitat mu na dobro odradjenom poslu :goni::sjekira::brutal:.

Link to comment
Share on other sites

Svi znamo da su parkiraliošta tijesna, ali brate mili ne mo

Link to comment
Share on other sites

Strašno i bolno :frown:

Kako je to uspio napraviti?! Na kakvom je mjestu auto bio parkiran?

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Guest icatenej

Meni je prosle godine na parkingu neko odrao auto na sličan način. Auto je u tom trenutku bio star mesec dana... Ma ne mo

Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da netko na moje oči udari auto i ode, a da ja ako mogu ne zapišem cedulju da mu ostavim podatke i pričekam da eventualno specijalac u povratku to skine.

Link to comment
Share on other sites

I ja se moram pohvaliti kako imam novi potpis na zadnjim desnim vratima nekog sretnog genijalca.....udubljen je ispod lajsne tak da prozori idu dole ali ....."ako ti uhvatim pilota lišit ću ga njegova

Edited by slaven
Link to comment
Share on other sites

A rodjenim ocima sam gledao kako se klinka u Pajeru idući unazad zakucava u bok od Audija A6 koji stoji na parkingu. Pazite, nije se ni osvrnula, nije stala da pogleda gde je udarila, ma nista... Samo je odfurala.

Link to comment
Share on other sites

Kupiš ovu stvarčicu :zubo:

Kamera kao svjedok nesreće

Je li vam se ikad dogodilo da vam je netko na parkiralištu ogrebao automobil i pobjegao ili da ste do

Link to comment
Share on other sites

evo da se pohvalim sa svojom "modifikacijom" od sinoc, samo je razlika sto sam ja svoju sam skrivio :tup::tup: malo su me zablokirali i ja ne budi lijen probao solo izac bez necije pomoci a svi znate za one male gljive/buce na parkingu koje nitko ne vidi kad vozi.......uglavnom steta sto nemam senzore i sprijeda iako je pitanje da li bi uopce reagirali na tom dijelu! Stilo sad ima elegantni strajf na prednjem donjem desnom dijelu branika od cca 15 cm jer od buke iz kafica nisam cuo nista dok doslovno plastika nije pocela krckat :ljut:

Ali izgleda da cu morat sad stavit neki spojler pa ce sve to zajedno ici na farbanje :bigl: samo da plata sjedne :frown::zubo:

ps. izgleda da su te gljive kobne za moju obitelj jer je i clio tako dobio strajf na otprilike istom mjestu a niti passat od starog nije bio posteden :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam izlazio s parkinga i pričao na mobitel (hebiga, glup....) i naslonio se mojim zadnjim branikom na

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam izlazio s parkinga i pričao na mobitel (hebiga, glup....) i naslonio se mojim zadnjim branikom na

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.