Jump to content

Moja Crvena Bestija :)


pere

Recommended Posts

hihi... will, kak si napravis, tak imas :laugh:

s**nje je bilo kaj nisam imal garazu na raspolaganju i danje svjetlo je bilo iskoristivo do 5... pa sad ti pocni nest radit i na pol posla stani i cekaj drugi dan... + zima je vani... na usisavacu sam prste grijal :lool:

al ak imas volje... sve se more...

@psykoman... ipak ima par maaaloh estetskih kiskseva... al ak ih ides trazit ides s nosom u geperk samo lupim haubom :lool::lool:

tnx :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ajde bas mi je drago da sve tj skoro sve funkcionira kako si htio :bigl: super izgleda, jos ti samo fali npr okvir od pleksija preko pojacala i na njega znak od kluba + jedna crvena neonka .........mozda u ritmu basa ali i ne mora :fucka::zubo:

Link to comment
Share on other sites

jedan savjet

maknu iz tapicirunga onaj ring za zvucnik i userafi ga direktno u vrata, tj u pim, a onda zvucnik na njega, ovako imas previse vibracija u vratima

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast!!! :hail:

Lijepo i uredno!!! :hura::klap:

p.s. Nadam se, da ces mi pomoc kad ja budem to radio??? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@bad&blue... plexi je u planu... moram neke nice nozice naci da izgleda kak spada... neonke, no tnx :laugh: ... me no like that

@rain... ring je prcvrscen za lim, nakon kaj sam stavil tapecirung s ringom na vrata usljedilo je busenje rupa i ucvrscivanje ringa u lim... sve zakitano, sve zadihtano, sve cvrsto...

@damien... nravno, kad krenes u projektic samo se javi :hey:

Link to comment
Share on other sites

mali update... ojacan minus (50mm2)... i plus do alternatora (35mm2)... ubijeni i zadnji tragovi poznatog zujanja u skladu s okretajima motora...

tak to ide... vec planiram kak cu izBraxat vrata, krov i gepek... hehe, pandorina kutija otvorena :zubo:

post-1328-1174925199_thumb.jpg

post-1328-1174925238_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

e i onak uz put auto ti je prva liga!!!!!!!!!!!!!!!

svaka čast!!!!!!!!!!!!!!!!

kej je sljedeće??????????

Link to comment
Share on other sites

mali update... ojacan minus (50mm2)... i plus do alternatora (35mm2)... ubijeni i zadnji tragovi poznatog zujanja u skladu s okretajima motora...

tak to ide... vec planiram kak cu izBraxat vrata, krov i gepek... hehe, pandorina kutija otvorena :zubo:

;) tako se to radi ...

Link to comment
Share on other sites

danke ljudi :)

tomo... sljedece je pretpostavljam auspuh neki... al ne gori... tek dok ovaj prosvika il dok mi ne dopi**i pa cu ja ka sa srajcigerom :)

...da i jos nekaj je u planu... od danas... i to je kriv hazunfefer :evil: ... bem ti stari, ak nadjes jedno jutro auto bez tih siceva... sam se javi pa ti vratim :) uf... opako sjedaju CS sicevi unutra... stvarno...

hazun...obracun... moze... mislim upitno je sam za kolko bum te opral hehehe...

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam zimu... sad mi ih je cak malo zal koristit za zimski set... slike su tak tak, s mobom slikano... al boja je dost tamna s perlom... mislim da budu na crvenu boju auta fino sjele... posao odradjen vrhunski...

post-1328-1184514458_thumb.jpg post-1328-1184514479_thumb.jpg post-1328-1184514526_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

abarat, naravno... neno (gazda) i decki stvarno rade perfektan posel, za stvarno oke nofce... dok nekaj treba lakirat opce ne trazim nis nek idem odma tam...

dok mi je dal da si zberem boju sam ga htel u qratz poslat... pa hebote ak nije pred mene stavil bar 500 nijansi sive!!! :evil: pa sad ti biraj...

Link to comment
Share on other sites

Super autić! Stavi svakako nekakav asupuh, ja imam Remus Hard top i za jednog dizela jako se čuje..

Link to comment
Share on other sites

e vis... mene tak zanima kak zvuci dizel s protocnim auspuhom... jos nijedog nisam cul... jos kad bi se tebi dalo to snimit :fucka:

...a imas kakvu gljivu nutra il kaj? jer meni se sa simotom puuuno drukcije cuje... jos kad bi s loncom zacinil... hm... bas me zanima

Link to comment
Share on other sites

kad budem imao vremena snimim zvuk svog dci-a s tim auspuhom. nemam gljivaru al mo

Link to comment
Share on other sites

ja sam čuo na dizelu kako se čuje gljiva...

rokče kao kad kolješ svinju :lool:

al ozbiljno!!!

isprobana je na Golfinju III TD ( 75 KS-a )

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš da se dCi motor čuje jednako kao 1.9 TD... s gljivom ili bez nje, svejedno...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.