Jump to content

Power Start


dare

Recommended Posts

Afaik, F1 je identičan Trophyu, osim što ima Recaro siceve i crne felge... Kočnice i ovjes su isti na oba modela.

to je trophy stari model. f1 ima još tvrše podvozje i potpuno drugu zadnju premu. i odzada je drukčije kalibriran i tvrši za 35%. to podvozje če od eseni biti kod svih "cup" verzija) ima jače kočnice i navrtane diskove(trophy ima pune). granice ESP-a kod novog modela megana(i f1) su postavljene vrlo visoko i na mnogima testovima su vozači dokazali da su sa uklopljenim ESP-om čak br

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dare

    11

  • R5GTT

    4

  • Zorro

    3

  • dolac

    2

Top Posters In This Topic

>Dare: Trophy ph1 također ima bušene diskove ;)

Slikano 19.08.2005. u Dubrovniku

moj greška :bigl: ... ali nema isto podvojze i power start......

baš došao sa mobikroga...... vručeeee.. bio mercedez CLK DTM....je**mu sunce neki česi imaju para.......

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

dare.....power start iliti launch control imaju modeli samo za svicarsko trziste ako se ne varam! nasi i engleski modeli to nemaju!!

i jesi stavio blow off??? ja sam danas dobio od k-tec racinga mail da me sa shippingom kosta 169 funti!! ali zato ide na saraf i bez ikakvih preinaka i kopanja ispod haube!! upute za postavljanje tog blow offa su na meganesport.net......

Link to comment
Share on other sites

dare.....power start iliti launch control imaju modeli samo za svicarsko trziste ako se ne varam! nasi i engleski modeli to nemaju!!

i jesi stavio blow off??? ja sam danas dobio od k-tec racinga mail da me sa shippingom kosta 169 funti!! ali zato ide na saraf i bez ikakvih preinaka i kopanja ispod haube!! upute za postavljanje tog blow offa su na meganesport.net......

I vi imate power start 100 % jer to ovisi o starosti auta a ne opremi ili tr

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

R5GTT......na nekom siteu sam nasao da ti auti sa launch controlom imaju poseban gumbic za to!!

a i takvih auta ima svega par.......pretpostavljam da su ih pustili kao mali test pa da ce i to nuditi valjda u slijedecim verzijama cliacha i megana....

:5_1_116[1]::5_1_116[1]::5_1_116[1]:

Link to comment
Share on other sites

R5GTT......na nekom siteu sam nasao da ti auti sa launch controlom imaju poseban gumbic za to!!

a i takvih auta ima svega par.......pretpostavljam da su ih pustili kao mali test pa da ce i to nuditi valjda u slijedecim verzijama cliacha i megana....

:5_1_116[1]::5_1_116[1]::5_1_116[1]:

Samo probaj kak sam ti napisao jer sam gotovo siguran da ga imaš.Aktivira se sam kad ga dr

Link to comment
Share on other sites

probao sam i imamo POWER-START :hura::hura::hey::hey:

pisao sam u RenaultSport i evo vam odgovora:

Mister strahinic,

We confirm receipt of your e-mail and thank you for your interest in Renault Sport.

It is a pleasure to read this mail. I am Megane Renault Sport Product Manager and I personaly authorized Slovenia to sell you this Megane F1 Team. As you said you are the only owner of Megane F1 Team, congratulations. You seem to have understood how the power start works, but be nice with it it could injured your clutch if you use it too much (I mean a hundred times a day ...).

Power Start function is available on all Megane 225 Phase II.

Thank you for visiting www.renault-sport.com.

With kind regards,

The renault-sport.com team

ja sam se "katapultirao" več nekoliko puta :bigl::bigl: .

evo ti procedura:

1. auto mora stat na mjestu, stisneš kuplung i ubaciš u prvu

2. dr

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja upoznat to je za sad jedini serijski auto koji ima pravi power start.Bravo za Renault ! :hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

:klap: ..da. u sloveniji ga nije u ponudi. ja sam htio u švicu po njega ali sam se onda nekako dogovorio s ljudima u Renaultu Slovenija i gospodin, koji mi je odpisao iz RenaultSporta je dozvolio i autorizirao povlačenje jednog megana f1 za francusko tr Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

dare....hm....budem probao power start onako kako si opisao.....

javim rezultat....

:oo::oo::oo:

Link to comment
Share on other sites

dare....hm....budem probao power start onako kako si opisao.....

javim rezultat....

:oo::oo::oo:

i ?? :??::??:

Link to comment
Share on other sites

dare....hm....budem probao power start onako kako si opisao.....

javim rezultat....

:oo::oo::oo:

I ? :??::??:

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

hahahahhahahhaa.....

ma nemam nisam se pretjerano puno vozio sa F1 ovih dana.....ali cim prestane ova usrana kisa.....javim rezultat!

Link to comment
Share on other sites

probaj po kiši a i vidjet češ po zimi :bigl: . kad ja hoču moju lagunu grandtour pred zavojem malo zanesti(kad je mokro i snijeg-iz čiste zaje*ancije) i ima ESP/ASR uključen, ovaj traktor od lagune se odmah izravna i ne pusti ti ništa. bemti ASR. ali ESP se mora isklopiti za visok snijeg drugčije ti se auto ugasi jer ESP ne dopušta prvim kotačima vrtenje u prazno, oduzima moment i auto nema snage za po dubokom snijegu....

E pa to je to , ja ga malo zanesem, a on odskli

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.