Jump to content

1. RI meeting


Guest Aki

Recommended Posts

Evo Riječani se našli, popili par tura i mislim da će se svi koji su bili prisutni slo

Link to comment
Share on other sites

Ipak jedan ispravak.....3. susret, s tim da je ovaj bio i najbolji dosad.

Dobro je, trebali bi još koji put.....da vidimo novog modusa, pa da staviimo i koju slikicu!!!!

Sorry dečki, mislio sam da je prvi susret. Modus slikice u subotu ako ovi iz Renoa odr

Link to comment
Share on other sites

evo i mene. bio je "uspjesan" miting nakon malo duzeg vremena.upoznali se s akijem,zoranom i brusom. steta sto ip i ostali nisu dosli.

Link to comment
Share on other sites

evo i mene. bio je "uspjesan" miting nakon malo duzeg vremena.upoznali se s akijem,zoranom i brusom. steta sto ip i ostali nisu dosli.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će to preći u rutinu pa kad drugi put dođem gore da se pridru

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim i potvrdim da je bilo super. Hvala Bogu, izbjegnuta je kiša koja sada pada kao luda.

Link to comment
Share on other sites

Sorry dečki, mislio sam da je prvi susret. Modus slikice u subotu ako ovi iz Renoa odr

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

mislis na onog debilnog modusa sa crvenim sjedalima? ona neka oprema kojoj je ciljana skupina zene od 35 od 55 godina? tako barem pise u renaultovom naputku :D ma bljaki modus... :tup:

E taj,taj. Kad narasteš mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.