Jump to content

Upozoravete li vozace iz suprotnog smjera na policiju?


Guest Foxman

Upozoravete li vozace iz suprotnog smjera na policiju?  

206 members have voted

  1. 1. Upozoravete li vozace iz suprotnog smjera na policiju?

    • Uvijek
      148
    • Kako kada
      41
    • Nikad
      9


Recommended Posts

Guest Foxman

Bas me zanima koliko su RKHovci kolegijalni prema vozacima autiju koji im dolaze u susret a prijeti im lizalica....

S obzirom da sam izbjegao lizalicu barem desetak puta zbog tudje kolegijalnosti odnosno blendanja i upozoravanja na policiju i vrlo sam zahvalan tim ljudima koji su me spasili kazne istu stvar uvijek i ja cinim iz neke vozacke solidarnosti. Odnosno nikad mi nije drago kad vidim da policija zaustavi nekog tko je potegnuo nesto vise preko ogranicenja..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dalibor

    4

  • psykoman

    3

  • logan

    2

  • madaj

    2

Guest Foxman

Kako kada je ono tipa kak mi se da to ne podrazumijeva ne blendanje onima za koje je ocito da nema razlika da ih murja zaustavi....

Dakle ja uvijek blendam kad vidim da se netko vozi malo br

Link to comment
Share on other sites

Uvijek blendam jer volim da se i mene upozori a i ne volim pomoći muriji :zubo:

Inače nekako mi se čini da se je prije nekako vise blendalo i pomagalo na cesti nego danas. Brdo puta nitko mi ne signalizira a kad ono murija u zasjedi. Prije, ko klinac (1980-te), sam sa starim napravio brdo kilometara i uvjek bi nas netko obavjestio a danas...

Link to comment
Share on other sites

generalno, blicam, ali kad vidim nekog isfoliranog klinca u besnom autu pustim ga da se folira i dalje niz put...

Link to comment
Share on other sites

Naravno, al twingo ima nezgodno rješeno blicanje svjetlima (ručica se ne vraća sama u početni polo

Link to comment
Share on other sites

Blendam uvijek.

Po nekom istrazivanju koje je proveo auto klub u Dubrovackoj zupaniji se napise naj vise kazni po vozacu.

Pa kada je policija toliko azurna zasto se nebi medjusobno malo pomogli?

Mislim da se i zbog blendanja brzina prometa smanji a i opreznije se vozi sto bi trebao i biti krajnji cilj kazni.

Link to comment
Share on other sites

Jedino ak postoji mogucnost da me murjaci vide kak blicam, onda ne :zubo:

Ja toliko uvijek blicam da sam jednom blicao muriji da murija zaustavalja malo dalje.. :laugh: (nije sala)

Link to comment
Share on other sites

blendam skoro pa uvijek, tj ne blendam ako vidim da se netko normalno vozi

a sto se tice blendanja murji, njima signaliziram da im svijetla nisu upaljena, da im jedno svijetlo ne radi, da su prespori i sl :zubo:

Link to comment
Share on other sites

blendam skoro pa uvijek, tj ne blendam ako vidim da se netko normalno vozi

a sto se tice blendanja murji, njima signaliziram da im svijetla nisu upaljena, da im jedno svijetlo ne radi, da su prespori i sl :zubo:

Potpisujem, a pogotovo ovo za murju i onda se oni čude da koji mi je k**** da ja njima blendam??? :klap:

I isto nekeko imam osjećaj da je tog blendanja prije bilo puno više, i da je to češće u manjim mjestima jer kad bi ZG svi počeli blendati za svako Policijsko vozilo ZG bi izgledao kao Las Vegas ;)

Link to comment
Share on other sites

blendam obavezno ako sam prva u koloni, samo nikad ne znam do koje udaljenosti od mjesta zločina trebam blicat :tup:

katkad je dobro nekome blicnut na otvorenoj cesti po noći ne zbaog zezancije nego da se čovjeka malo trgne jer mo

Link to comment
Share on other sites

Narvno da blendam! Meni je fakat puno love ovo ljeto kada sam isao na Krk spasio neki svabo u focusu. Picio sam bar 50 vise od ogranicenja. :hail:

Da, i ja se slazem da je super pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Naravno i prosto me nervira kad vidim da neko ne upozorava :mad: ovde su kao hteli u novi zakon da uvrste to kao prekrsaj, kao upozoravanje vozaca na policisku patrolu ablendovanjem je preksaj :lool::lool::lool:

bas me zanima kako bi to sproveli u delo, jer proizvodjaci automobila ne prave to radi upozoravanja na policiju nego iz drugih razloga i onda se digla velika prasina u javnosti pa su odustali, ali taj novi zakon o saobracaju je trebao da se donese jos pre 2 godine i do dan danas nista, izgleda da imaju preca posla iako u zadnja dva meseca je broj nesreca dostigao alarmantnu cifru :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Foxman

Ma dobro ali kako ce on meni dokazat da sam ja blendao...

npr. po pravcu Ljubljanska/Slavonska koji svaki dan prolazim i to gotovo uvijek poslje ponoci obavezno vidim jednu patrolu na jednoj a drugu na drugoj strani i UVIJEK blendam. cim ih prođem blendam ovima iz suprotnog smjera i u tom slucaju mi ne mogu apsolutno ništa jer dok oni nađu di ce uc u mojoj traci ja sam daleko, daleko, kad se radi o manjim cestama isto UVIJEK blendam pa da i krenu zamnom ja cu rec da sam isprobavao svjetla ili da uopce nisam blendao....

Naime jednom su me i zaustavili zbog blendanja no nisu mi mogli ništa. Vozio sam Slavonskom u smjenu istoka i u smjeru zapada murja je stajala na izlazu iz podvo

Edited by Foxman
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.