Jump to content

Novi RS na cesti-


Spex

Recommended Posts

Čitam ovo i ne vjerujem, jer koliko sam ovdje po forumu vidio, novi RS još nije u prodaji, tako da ova baba iz texta mo

Link to comment
Share on other sites

a *ebi ga.. sta ces, uvijek prava stvar krivim ljudima u ruke..

ima jedan crveni u eurorentu, stoji kraj meganea F1

Link to comment
Share on other sites

Ja viđam non stop po Rijeci jednog tamno plavog, ima neke nalje na sebi i neki lik ga vozika okolo i malo se kurči(normalno :bigl: ), al mogu reć da mi novi RS u

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

meni osobno nis posebno.. novi RS

Gle, da ja imam tvog clia, ni meni novi RS nebi bio niš posebno :lool:

Link to comment
Share on other sites

Gle, da ja imam tvog clia, ni meni novi RS nebi bio niš posebno :lool:

mozda ga danas vidis pa onda prosudi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

mozda ga danas vidis pa onda prosudi :bigl:

al "prosudi" znači maaalo se izvozit s njim po lokalnim cesticama, jel tako...? :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

al "prosudi" znači maaalo se izvozit s njim po lokalnim cesticama, jel tako...? :bigl::bigl:

ma naravnoooooooooo..!! :drivar: ali prvo :zivili:

Link to comment
Share on other sites

2Spex: takve 'fenomene' na cesti ni ja ne mogu objasnit. Npr. prije negdje dvije godine, izašao je novi Mercedes CLK, ugledam ga ispred sebe na cesti i ne vidim vozača :??: ko da auto sam vozi. kasnije dođemo na semafor do njega i imam šta vidjet: neka baba stara, toliko stara i sitna da jedva dr

Link to comment
Share on other sites

2Spex: takve 'fenomene' na cesti ni ja ne mogu objasnit. Npr. prije negdje dvije godine, izašao je novi Mercedes CLK, ugledam ga ispred sebe na cesti i ne vidim vozača :??: ko da auto sam vozi. kasnije dođemo na semafor do njega i imam šta vidjet: neka baba stara, toliko stara i sitna da jedva dr

Link to comment
Share on other sites

tako to ide.. :bigl:

zezam se, nikad se ne prepijem kad vozim.. bar nisam do sada..

ajd idem sad, pa se vidimo!!!!!!!!!!

ajde, javi kad budeš kod karoline!! :hey:

p.s. e iako te budu drotovi tlačili na cesti reci da ideš meni u posjet i sve riješeno :bigl::klap::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Čitam ovo i ne vjerujem, jer koliko sam ovdje po forumu vidio, novi RS još nije u prodaji, tako da ova baba iz texta mo

Link to comment
Share on other sites

Onog RS-a iz Auto kluba je dobio neki tip od 25-30 godina, iz Dugog Sela ako se dobro sjećam. Ne vjerujem da bi ga davao ikome. Bar ja ne bi, pogotovo ne familiji :zubo:

A i jel ga on mo

Link to comment
Share on other sites

Onog RS-a iz Auto kluba je dobio neki tip od 25-30 godina, iz Dugog Sela ako se dobro sjećam. Ne vjerujem da bi ga davao ikome. Bar ja ne bi, pogotovo ne familiji :zubo:

A i jel ga on mo

Link to comment
Share on other sites

... i onda kad kupujes auto, prodavac ti veli kak je auto u super stanju, prvi vlasnik i "VOZILA GA JE MOJA ZENA"!? To bi kao trebao biti dobar znak!? Kao...auto je zbog toga u super stanju?!

Bolje da u oglasu onda pisu:"...ganjan po Moby-ju i Grobniku, u super stanju,..."!!!!

Bar znam da je "ispuhan" :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Jučer oko 12 na Pešćenici viđen crveni RS i moram priznat da auto izgleda bolje nego na slikama, ništa pretjerano, taman koliko treba da je drukčiji od serijale! Btw, mislim da su gore bile probe!

Link to comment
Share on other sites

Guest schkembitza

Jučer oko 12 na Pešćenici viđen crveni RS i moram priznat da auto izgleda bolje nego na slikama, ništa pretjerano, taman koliko treba da je drukčiji od serijale! Btw, mislim da su gore bile probe!

Ima jedan lijepi crveni, tam kod zgrade RTL-a u ZG, ali je unutra na ogradjenom parkiralistu, tak da se ne moze do njega. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja vidio jednog plavog sa slo. regama kod HNK. prije tocno tjedan dana. :hail:

Link to comment
Share on other sites

i ja sam vidio crvenog RS-a kraj sesveta, prošao mi je u susret!!! auto je do jaja!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.