Jump to content

Dialogys


marko zadar

Recommended Posts

Skinuo sam cijeli Dialogys RAR file i raspakirao ga u *.mdf datoteke. Molim da mi objasni netko kako to mogu pregledavati. Ono sa Alkoholom 120 ne ku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • _ivo_

    9

  • marko zadar

    9

  • twingara

    8

  • Rain

    6

Skinuo sam cijeli Dialogys RAR file i raspakirao ga u *.mdf datoteke. Molim da mi objasni netko kako to mogu pregledavati. Ono sa Alkoholom 120 ne ku

Link to comment
Share on other sites

Sve instaliram i kada sa desktopa pokrenem Dialogys pojavi mi se prazan prozor!!!!!???????

Link to comment
Share on other sites

Di se mo

Edited by CooL
Link to comment
Share on other sites

Jeli tko pronašao rješenje kako na Dialogysu pokrenut opcije RM i NT?

Evo gdje mo

Link to comment
Share on other sites

Pa kada kliknem na RM ili NT otvori se prozorčić i piše "PLEASE INSTALL CD2 OR B"

Link to comment
Share on other sites

e sad

znaci da nisi sve instalirao

dialogys dolazi na 3 cd-a, instaliran progy ima skoro 2 GB, moguce da si ti skinuo samo prvi cd

Link to comment
Share on other sites

Sva tri skinita i jedan po jedan instaliran. (dialogys0.mdf, dialogys2.mdf, dialogys1.mdf)

Jeli to to? :??:

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja instaliran i isto me muci pokretanje RM i ovo drugo,a full ga instalirao

Link to comment
Share on other sites

meni kompleta RM i NT radi bez ikakvih problema, kao i PR

2 Marko Zadar

Sad sam pogledao kod sebe, 3 CD-a, ali fajlovi na njima nemaju veze s ovim kaj si ti napisao

2 Ivo

Dialogys je Renaultov software u kojem imas parts list, manuale kako raskopati nesto i sl.

Link to comment
Share on other sites

2 Ivo

Dialogys je Renaultov software u kojem imas parts list, manuale kako raskopati nesto i sl.

ima li toga i za Opel :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja instaliran i isto me muci pokretanje RM i ovo drugo,a full ga instalirao

Ako su to oni cd-i koje sam ti ja dao onda imaš sve programe na njima i mora ti sve radit.Ako te tra

Link to comment
Share on other sites

meni kompleta RM i NT radi bez ikakvih problema, kao i PR

2 Marko Zadar

Sad sam pogledao kod sebe, 3 CD-a, ali fajlovi na njima nemaju veze s ovim kaj si ti napisao

2 Ivo

Dialogys je Renaultov software u kojem imas parts list, manuale kako raskopati nesto i sl.

Ti si vjerojatno dobio od nekoga te CD-ove, a ja sam skinu sa interneta program u *.rar formatu i kada ga raspakiraš dobiješ te tri fajle u *.mdf formatu. Postoji li mogućnost da mi pošalješ kopije tih svojih??

Jedno pitanjce, prije nego počnem skidati. Jel ovo "rus" u imenu fajla znači da je neka ruska verzija ili je to normalna verzija na engleskom?

Većina je na engleskom, a imaš dio u koji nemo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.