Jump to content

centralno zaključavanje


frenchkey

Recommended Posts

jel netko ima iskustva sa kvarovima centralne brave? Naime kad zaključavam i otključavam auto, zadnja lijeva vrata se ponekad zaključaju/otključaju, a ponekad ne. Original rezervni dio, vjerojatno neki elektromagnet u bravi vrata stoji skoro 700kn. Mo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    24

  • Victor

    5

  • zoky

    3

  • bob the biker

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja imam frke sa otključavanjem zadnij lijevih vrata,,,zaključavanje ide super,,,

tako je i meni bilo u početku, a sada uglavnom ne radi :cry:

Link to comment
Share on other sites

Imao sam taj problem i malo wd-a na kontakte i u motorić centralne brave je napravilo posao tj. to mi se više ne događa.Nemojte samo ići u servis jer će vam odmah pokušati uvaliti novi el. motor...

Samo skinite tapacirung sa vrata i sve podma

Link to comment
Share on other sites

Imao sam taj problem i malo wd-a na kontakte i u motorić centralne brave je napravilo posao tj. to mi se više ne događa.Nemojte samo ići u servis jer će vam odmah pokušati uvaliti novi el. motor...

Samo skinite tapacirung sa vrata i sve podma

Link to comment
Share on other sites

ja sam na svome starom auteku(R 18) najnormalnije sa wd om sve špricao kad je malo štekalo,,,sad trenutno nemam vremena zbog faksa ali čim budem imao skidam tapicirung i sve špricam wd om.

Link to comment
Share on other sites

Imam isti problem na suvozačevim vratima.U početku je štekalo tu i tamo,a sad proradi tu i tamo. :mad:

Sve sam obilato podmazao WeDeom,ali ništa.

Link to comment
Share on other sites

Imam isti problem na suvozačevim vratima.U početku je štekalo tu i tamo,a sad proradi tu i tamo. :mad:

Sve sam obilato podmazao WeDeom,ali ništa.

Jesi otvorio motorić i njega podmazao?

Link to comment
Share on other sites

Motoric se moze fino rastaviti, kad sve ocistis i podmazes, trebalo bi biti OK...

Btw. dugo te nije bilo frenchkey... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno za Megane-a, ali pretpostavljam da ima neka mehanicka veza sa onim "pipkom" sto viri iz vrata, to otkacis sa brave, pretpostavljam da imaju neka 2 ili 3 sarafa sa vanjske strane brave i jedan konektor sa nekoliko zica... malo isjeces ruke na limove unutar vrata i to bi trebalo biti to.... :hey:

Link to comment
Share on other sites

ja sve špricam sa kontakt sprejem i podmazujem uljem za finu mehaniku...eto malo sam pošpricao i sada vrata otvara ko beba!!! :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Niti govora sve špricat s tim. Ovdje je stvar u kontaktu, rečeno je da neki puta radi, a neki ne. Znači stvar je negdje u lošem spoju i trebalo bi špricati kontakt sprej. Silikon sprej mo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cijena original motorića 650 kn, osim ako ne nabavite rabljeni za 250 kn s ugradnjom, he, he.

Link to comment
Share on other sites

evo rskopao sam pokvareni sklop, sve fino slikao, ali ne mogu dodsti 6 sličica od po 200 kb jer je to previše za ovaj post, a imam još 8 mb slobodnog prostora.

:tup::tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

evo rskopao sam pokvareni sklop, sve fino slikao, ali ne mogu dodsti 6 sličica od po 200 kb jer je to previše za ovaj post, a imam još 8 mb slobodnog prostora.

:tup::tup::tup:

Pukni ih meni na PM, pa ću ih ja uploadat.

P.S. Dobar ti je sig. Dogovor kuću gradi :hey:

Link to comment
Share on other sites

evo rskopao sam pokvareni sklop, sve fino slikao, ali ne mogu dodsti 6 sličica od po 200 kb jer je to previše za ovaj post, a imam još 8 mb slobodnog prostora.

:tup::tup::tup:

www.imageshack.us

Link to comment
Share on other sites

evo probao sam image hosting. Prvi put. tko zna radi li???

p3010334lc6.th.jpg

p3010337fc1.th.jpg

p3020344pw8.th.jpg

p3020346gw7.th.jpg

he, he, radi, hvala Rain :hey:

Dakle ovaj jad od motorića 650 kn...

čini mi se presitan za popravak :??:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

99% da je kod mene isti.

Ja imam problem po zimi jer mi voda uđe nekako unutra i zaledi se pa nemogu otključati. :evil:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.