Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Večera je bila radna pa smo nakon Zmajovih gurmanskih specijaliteta birali predsjednika dubrovačkog ogranka RKH. Imali smo malih poteškoća zbog pranog broja nazočnih i natpolovične većine ali smo to praktično riješili - domaćinov glas je vrijedio duplo :lool:

Sad zamišljam uplakana lica Zmajove dječice : Tataaaaa, netko je pojeo naše gumene bombone!!!! :cry: :cry:

2 Dalibor & mate_pl - idući meeting ćete biti pozvani na vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Izabran je precjednik kućnog savjeta i reko je da časti cijeli RKH kafom i gumenim bombonima :laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 Dalibor & mate_pl - idući meeting ćete biti pozvani na vrijeme.

Eh da meeting se dogodio bez puno planiranja i doslovno preko noci.

Bas mi je zao sto vas dvoje niste dosli.

Link to comment
Share on other sites

Eh da meeting se dogodio bez puno planiranja i doslovno preko noci.

Bas mi je zao sto vas dvoje niste dosli.

Ne mogu ni ja stalno "na tuđi" račun. Moramo nešto i u 'ercegovini napraviti ;) Nek' još mrvu ugrije.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ni ja stalno "na tuđi" račun. Moramo nešto i u 'ercegovini napraviti ;) Nek' još mrvu ugrije.

ma mo

Link to comment
Share on other sites

Idemo, samo recit ;)

ja se već neko vrijeme vozim na zimnjačama... evo neka okupimo ove zimomorce :D

Link to comment
Share on other sites

ja se već neko vrijeme vozim na zimnjačama... evo neka okupimo ove zimomorce :D

Još da hoće malo snijega pasti. Kad sam prije par godina gor išau u zimskim mjesecima bilo je snijega u velikim količinama i cesta je bila k'o bob staza. Na

Link to comment
Share on other sites

Ma hebeš snijeg, nek samo ima Haribo bombona :lolc:

Link to comment
Share on other sites

Ma hebeš snijeg, nek samo ima Haribo bombona :lolc:

lako je za Haribo bombone... Daj nam struje!!!!!!!!! Vazda nam gasiš kad si u smjeni! :laugh:

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Još da znamo što to znači zaru

Link to comment
Share on other sites

heh piti beer.gif , piti, i dance.gif...

joj pa ono neko nadasve sveto mjesto gdje nas se neće svi ( angel.gif )gledati ko ne znam kaj (antikriste slookani.gif , pa da se svi počnu hvatati za krunice) nego da se svi uključe u party ala made in balkan.... jester.gif

kiss.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam već :deda: i vjerojatno mi me gledali kao :vrag: kad bih ru

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh bio sam tam kod vas,

ali nismo imali niti sekunde slobodnog vremena, da se barem prosecemo po gradu a kamoli za ista drugo...

mozda ovaj vikend opet dodjemo, pa cemo nadoknaditi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bio sam u Dubrovniku par dana. Nisam mogao proći a da se ne javim Twingari i Du-Rolleru...

Uglavnom, fino dru

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam papku (twingari) da me zove kad budete išli na piće, ali nije. Smrad :tup::angry::40:

Btw, vidio sam ti auto jer si bio smješten u susjedstvu kod moje cure, ali kako je on rekao da će zvati, nisam ti ostavio nikakvu poruku na šajbi :doh:

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam papku (twingari) da me zove kad budete išli na piće, ali nije. Smrad :tup::angry::40:

Btw, vidio sam ti auto jer si bio smješten u susjedstvu kod moje cure, ali kako je on rekao da će zvati, nisam ti ostavio nikakvu poruku na šajbi :doh:

ja sam mislio da si ti papučar zauzet sa čuvanjem curine mačke, pa te nisam htio ometat :fucka:

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da si ti papučar zauzet sa čuvanjem curine mačke, pa te nisam htio ometat :fucka:

:laugh:

:lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da si ti papučar zauzet sa čuvanjem curine mačke, pa te nisam htio ometat :fucka:

Nemoj više misliti nego slušaj što ti se reče :tup:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj više misliti nego slušaj što ti se reče :tup:

eto dođi onda do sarajeva autom sad u subotu pa ćeš se vidit sa čovjekom :p:laugh:

Link to comment
Share on other sites

Neka smo ti malo popunili boravak u Dubrovniku :klap:

Drago mi je što je Clio ostavio tako dobar dojam, pogtovo nekom tko inače vozi Meganea RS koji je mene fascinirao :hail:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.