Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

OK. u 11 svi na most pa onda kod Zmaja. Taman da odspavam par sati poslije noćne. Dalibore, tebi su dovoljna dva sata do Dubrovnika?

Link to comment
Share on other sites

OK. u 11 svi na most pa onda kod Zmaja. Taman da odspavam par sati poslije noćne. Dalibore, tebi su dovoljna dva sata do Dubrovnika?

Krenut ću u 8,30 za svaki slučaj :bigl:

Link to comment
Share on other sites

brojevi telefona su: 098 699 665 i 095 8261404

Nadam se da ce te svi naci parking kod mene.

Ako ipak ne nadjete parkirajte na parkingu VU kupari pa dodjite jednim autom.

JEDVA CEKAM! :klap:

Link to comment
Share on other sites

brojevi telefona su: 098 699 665 i 095 8261404

Nadam se da ce te svi naci parking kod mene.

Ako ipak ne nadjete parkirajte na parkingu VU kupari pa dodjite jednim autom.

JEDVA CEKAM! :klap:

Morat ćete se i vi spustiti do parkinga da napravimo jednu grupni fotosešn :p

Link to comment
Share on other sites

Bilo je odlično! Domaćin prva liga, ambijent također, a o hrani da ne govorimo ;) Klopa je bila toliki zakon da je špex opet od sutra na dijeti :bigl: Nadam se kakvim slikama uskoro ;)

Link to comment
Share on other sites

Bilo je odlično! Domaćin prva liga, ambijent također, a o hrani da ne govorimo ;) Klopa je bila toliki zakon da je špex opet od sutra na dijeti :bigl: Nadam se kakvim slikama uskoro ;)

Stigoa sam doma prije nekih pola sata. Vraćao sam se preko Čapljine i Međugorja. Put je nešto lošiji a stigne se 10 minuta prije. Drugim riječima bolje je preko Mostara, osim ako se prednost daje lagano avanturističkoj vo

Link to comment
Share on other sites

Ja se ničega ne sjećam... imam trajnu amneziju!!!

vino je bilo predobro Dalibore!!!!!! :zubo:

Ja ga tek sada pijem jer neću voziti, a i u BiH je 0,5 promila :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ja ga tek sada pijem jer neću voziti, a i u BiH je 0,5 promila :laugh:

me neee... pa ni ja ne pijem dok vozim... stanem, popijem i nastavim :D

Link to comment
Share on other sites

I vama odlicno bilo...dole pravo ljeto..Kako je fino vidjeti da su u jednom danu bila dva odlicna meetinga..

@Spex...sta ti je ovo oteklo..ja te ne pamtim sa ovolikom trbusinom...koji je mjesec trudnoce? :D :D

Link to comment
Share on other sites

@Spex...sta ti je ovo oteklo..ja te ne pamtim sa ovolikom trbusinom...koji je mjesec trudnoce? :D :D

Link to comment
Share on other sites

@Spex...sta ti je ovo oteklo..ja te ne pamtim sa ovolikom trbusinom...koji je mjesec trudnoce? :D :D

11. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

I vama odlicno bilo...dole pravo ljeto..Kako je fino vidjeti da su u jednom danu bila dva odlicna meetinga..

@Spex...sta ti je ovo oteklo..ja te ne pamtim sa ovolikom trbusinom...koji je mjesec trudnoce? :D :D

Termin je u 1. mjesecu, a mogu ti reć da se već dobro rita junior!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.