Jump to content

Renault Megane RS 230 F1 Team R26


dare

Recommended Posts

Jel je problem ak sam skinuo tu izolaciju, mislim radi samog laka na haubi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    76

  • Safrane

    58

  • dare

    43

  • R5GTT

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Skinul sam si aplikaciju za iPhone koja mjeri ubrzanje, g-force i te neke sitnice. Sad zanima me od osoba koji su mjerili na pravom Dyno stroju koliko je otprilike razlika u %cima deklalirani konji i konji na kotačima. Znam da ova aplikacija nije baš nešto pozdana/točna, ali evo da se malo igram. Negdje na forumima sam naišao da je gubitak oko 25%.

Link to comment
Share on other sites

ako se aplikacija zove Dynolicious, onda ova. Kažu da je bolja i točnija od skupocjenih naprava za mjerenje ubrzanja kao što G-Tech proizvodi. a ovo za konjažu o tome nebih znao ništa.. :)

Link to comment
Share on other sites

ako se aplikacija zove Dynolicious, onda ova. Kažu da je bolja i točnija od skupocjenih naprava za mjerenje ubrzanja kao što G-Tech proizvodi. a ovo za konjažu o tome nebih znao ništa.. :)

Je nju sam skinuo, na većini stranice kaže 25%, mislio sam večeras isporbat

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Skinul sam si aplikaciju za iPhone koja mjeri ubrzanje, g-force i te neke sitnice. Sad zanima me od osoba koji su mjerili na pravom Dyno stroju koliko je otprilike razlika u %cima deklalirani konji i konji na kotačima. Znam da ova aplikacija nije baš nešto pozdana/točna, ali evo da se malo igram. Negdje na forumima sam naišao da je gubitak oko 25%.

Kod mene na Dyno-u, jedini u BG, snaga na tocku s emnozi sa 1.2 da bi se dobila priblizna snaga na radilici. Ono sto sam ja nasao na netu kada sam merio svoj auto, prednja vuca u prenosu gubi 10-25% snage, sto je jaci auto to gubi manje. Primer, Focus od 90ks gubi ~20% u transmisiji, auto od 60ks gubi i 25% snage... Po toj logici MRS ne bi trebalo da ima vise od 15% gubitaka u prenosu, mada treb uzeti u obzir da ima mnogo varijabli od kojih zavisi rezultat kada se meri na tocku :)

Link to comment
Share on other sites

Skinul sam si aplikaciju za iPhone koja mjeri ubrzanje, g-force i te neke sitnice. Sad zanima me od osoba koji su mjerili na pravom Dyno stroju koliko je otprilike razlika u %cima deklalirani konji i konji na kotačima. Znam da ova aplikacija nije baš nešto pozdana/točna, ali evo da se malo igram. Negdje na forumima sam naišao da je gubitak oko 25%.

i? kakvi su rezultati? moj je bio 3 puta na dynu i nikad preko 218 ks, to je bilo najbolje sa 3" ispuhom, usisom, IC, stage 1 mapa od rs tuninga ...

2 182, ma najbolje one gume skinut, uđe onda više zraka ...

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

to ce ti uvijek faliti u kolekciji :D

Bome imaš pravo :) nažalost prevelika su davanja za uvoz i trošarina. Imao sam strašnu cijenu za asfaltnog s titan auspuhom iz Slovačke ali davanja su skoro duplo :(

Link to comment
Share on other sites

ma kaj te j**e, kupi, izguštaj ga , prodaj ga meni ...

sve si gruntam da bi clia 200, a opet me vuče r26 radi turba ... 250ka mi nije nekak napeta ...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.