Jump to content

Renault Megane RS 230 F1 Team R26


dare

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    76

  • Safrane

    58

  • dare

    43

  • R5GTT

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlično!!! Ali zašto samo 5 ks više od starog....mogli su bar na 240, da ga malo pribli

Link to comment
Share on other sites

Odlično!!! Ali zašto samo 5 ks više od starog....mogli su bar na 240, da ga malo pribli

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

ovdje u DE je bilo sranja sa tim motorom. Kako laguna , espace,...imaju sluzbeno 169 KS , a tu i tamo naleti provjera snage, neki su opasno nahebali jer fakat ni jedna nije imala ispod 180KS.

Ovdje je (pre)rigorozno glede promjena na autu, i sve se mora prijaviti na tehnickom. Mene samo prijava felgi kostala 80 EURa, a sve sam vec imao od stare lagune...

najbolje je ubosti odmah 270KS lagunu pa si miran :plazi:

Ali kaj se tice novog F1 megija :hail::hail: , ali ja bi svejedno spider-a :lool: da ga hebes bolji je od F1

Link to comment
Share on other sites

Ako dobro vidim kroz stakla, ovi Recaro su jo� profiliraniji nego oni u F1 Team? Barem u području ramena?

Link to comment
Share on other sites

Ovo je definitivno najozbiljniji auto u toj klasi.Bilo bi ga guba usporedit sa subaru vrx pa da se vide prednosti i mane 4x4.

Link to comment
Share on other sites

Meni je super auto :hail:

Zanimljivo je što u press releaseu navode da će gume biti Michelin PS2, a ovaj na slikama ima Dunlop Sport Maxx kao originalni f1 team :??:

Link to comment
Share on other sites

Meni je super auto :hail:

Zanimljivo je što u press releaseu navode da će gume biti Michelin PS2, a ovaj na slikama ima Dunlop Sport Maxx kao originalni f1 team :??:

Ma daaaj meni se cini da si ti preoptrecen gumama.

Ja bi te sa trajalkama obrijao u svojoj kamp kucici. :oo:

Link to comment
Share on other sites

Ma daaaj meni se cini da si ti preoptrecen gumama.

Ja bi te sa trajalkama obrijao u svojoj kamp kucici. :oo:

Ma ne, nego sam aludirao da je ovaj na slikama prelakirani obični f1 prije nego su napravili pravog r26 ;):)

Baš smo ti večeras Jure i ja spustili staklo na kamperu opet na Babinom Kuku da ti ne bude dosadno u

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Ma ne, nego sam aludirao da je ovaj na slikama prelakirani obični f1 prije nego su napravili pravog r26 ;):)

Baš smo ti večeras Jure i ja spustili staklo na kamperu opet na Babinom Kuku da ti ne bude dosadno u

Link to comment
Share on other sites

Meni je super auto :hail:

Zanimljivo je što u press releaseu navode da će gume biti Michelin PS2, a ovaj na slikama ima Dunlop Sport Maxx kao originalni f1 team :??:

To zato jer su ove fotke gore Photoshop. Samo su starog probojali u

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

rain....iz ureda mi nece nista raditi osim fastreply!? ako odem na PM ili addreply onda nemrem nista napisati....javi mi cannot find page....ali nema veze....samo mi je cudno jer mi sve drugo radi na netu....

Link to comment
Share on other sites

cini se stvarno ozbiljan auto..

a kaj si ti zaključal temu za felge :ljut: ........ :zubo: . da ti javim cijenu u sloveniji tih felgi?

a kak sam znal koje felge hočeš. pa ja sam ti RenaultSport freak :bigl: . znam ti ja iz tog butika skoro sve na pamet :bigl: a imam i prijatelja koji vozi brdske sa cliom Rs grupa N pa puno puta gledam za cijene i tako.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.