Jump to content

Stavio i ja gljivu


Zrmi RS

Recommended Posts

je imaš pravo, al kaj sad

daj ti meni bolje reci kaj je ono gore post iznad tvog tj.

di to ide, koja je opče funkcija toga ak uopče ima kakvu funkciju

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    46

  • newbie

    34

  • Coupe RS

    14

  • tomo28

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

je imaš pravo, al kaj sad

daj ti meni bolje reci kaj je ono gore post iznad tvog tj.

di to ide, koja je opče funkcija toga ak uopče ima kakvu funkciju

To ti je Tomo moj porez na budale.

Tak kad otvoriš haubu da imaš kaj pokazati. Skineš srijevo oduška sa poklopca ventila i staviš taj qurčić od filtera :tup:

Link to comment
Share on other sites

To ti je Tomo moj porez na budale.

Tak kad otvoriš haubu da imaš kaj pokazati. Skineš srijevo oduška sa poklopca ventila i staviš taj qurčić od filtera :tup:

upravo tako :laugh:

neka se isto klapna malo podmaziva, yebo filter

Link to comment
Share on other sites

mislio sam si slično pre malo para dođe da bi nešt vrijedilo, al reko ajde mo

Link to comment
Share on other sites

Koliko postova oko glupog filtera.............................. ali, to sam samo ja :nezna:

jebiga, nas ispod 100ks vesele manje stvari, ne vidin zašto smo onda papci šta smo u

Link to comment
Share on other sites

jebiga, nas ispod 100ks vesele manje stvari, ne vidin zašto smo onda papci šta smo u
Link to comment
Share on other sites

svaka ti cast...nemaju svi bas za bjesne pile...ja sam zadovoljan i s twingom,serijskim mislim,pa cu se potruditi kolko tolko srediti ga da bi "povecao veselje"!tak da vi kaj se smijete nama papcima molim vas da ostavite Papcine da se vesele na svoj nacin jer mi nismo dostojni vama VELIKIM DECKIMA....

Hvala

NHF

evo jos jedan video od maloprije...

sve je mokro pa se nisam bas zaletavo jer gume nisu bas nes po vlaznom asfaltu!

Link to comment
Share on other sites

gangxxxta, *ebeni zvuk ti ima pila!!

hvala!al uzivo je jos najmanje 10 puta bolji...a nadam se da ce biti love neke pa jos afspuh=) i onda ce to biti to!

i da ljudi ukoliko slucajno cujete i vidite u daljini mali crveni bolid,ne to nije nikakav Ferarri niti nekakav bjesan BMW,to sam ja u svojem RED DEVILU ;)

Edited by gangxxxta
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.