Jump to content

Stavio i ja gljivu


Zrmi RS

Recommended Posts

Evo vam slike pa pogledajte.Za dovod hladnog zraka sam koristio staru cijev od filtera.Sve u svemu dobio sam.Zvuka da nebude zabune i malcice bolje vuce pri nizim obrtajima i lakse se zavrti.

Marka je BMC.

post-1099-1159961533_thumb.jpg post-1099-1159961547_thumb.jpgpost-1099-1159961559_thumb.jpg

post-1099-1159961393_thumb.jpg

post-1099-1159961408_thumb.jpg

post-1099-1159961424_thumb.jpg

post-1099-1159961445_thumb.jpg

post-1099-1159961457_thumb.jpg

post-1099-1159961469_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    46

  • newbie

    34

  • Coupe RS

    14

  • tomo28

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako su ze pokazali ti filteri ( mislisleci na tu marku ) ??

Super....ja imao na Megane-u, ista takva ko na slikama gore, kvalitetna i mekana guma (silikonska baza), izdr

Link to comment
Share on other sites

Pa nijedan Renault nema MAF, tako da je za njih skroz sigurno :)

Imaju neki....

Link to comment
Share on other sites

Guest Hypersonic

Izvinjavam se ako neki imaju, mada ja jos nisam naleteo na Renault motor koji ima MAF, a MAP koriste jos od 91, tako da sam pretpostavljao da nema nijedan :)

Link to comment
Share on other sites

Evo vam slike pa pogledajte.Za dovod hladnog zraka sam koristio staru cijev od filtera.Sve u svemu dobio sam.Zvuka da nebude zabune i malcice bolje vuce pri nizim obrtajima i lakse se zavrti.

Marka je BMC.

Odlicno rjesenje... cudno da ga se do sad jos niko nije sjetil... a tolko se pricalo o dovodu hladnog zraka! Tak sam i ja planiral al bi mi cijev isla s druge strane do filtera koji je iznad motora... kod dcija ke totalno drukcije.... al mi smetaju cijevi od klime mislim!!! grrr, jos kemijam kaj cu... Bravo junak...

Link to comment
Share on other sites

:hura::hura:

I mene isto to uskoro ceka, samo cu ja utzet protocnu s onom rupom u sredini. :hey:

Link to comment
Share on other sites

:hura::hura:

I mene isto to uskoro ceka, samo cu ja utzet protocnu s onom rupom u sredini. :hey:

Daj nemoj tu s rupom....pisat će ti na njoj bijelim slovima "BMC F1 Power"....LOL

Uzmi običnu i uštedi 100-tinjak kuna pa za te kune uzmi set za čišćenje!

Link to comment
Share on other sites

Evo vam slike pa pogledajte.Za dovod hladnog zraka sam koristio staru cijev od filtera.Sve u svemu dobio sam.Zvuka da nebude zabune i malcice bolje vuce pri nizim obrtajima i lakse se zavrti.

Marka je BMC.

post-1099-1159961533_thumb.jpg post-1099-1159961547_thumb.jpgpost-1099-1159961559_thumb.jpg

svaka čast, super rješeno

Link to comment
Share on other sites

Daj nemoj tu s rupom....pisat će ti na njoj bijelim slovima "BMC F1 Power"....LOL

Uzmi običnu i uštedi 100-tinjak kuna pa za te kune uzmi set za čišćenje!

Ma kontam, ali set za ciscenje imam od stare gljive, a imam i dobar popust tu kod nas. Tako da je razlika minimalna. A nek pise. Znas da nalje daju do 5 ks :bigl: .

Link to comment
Share on other sites

polako zrmi sredjuje svog 'sporta', sigurno se odlucio bas za tu BMC jer je u boji auta! :)

sve u svemu lijepo izvedeno, a vjerojatno imas i neke koristi od nje...

Link to comment
Share on other sites

polako zrmi sredjuje svog 'sporta', sigurno se odlucio bas za tu BMC jer je u boji auta! :)

sve u svemu lijepo izvedeno, a vjerojatno imas i neke koristi od nje...

baš sam to htio napisat!

Link to comment
Share on other sites

:hura::hura:

I mene isto to uskoro ceka, samo cu ja utzet protocnu s onom rupom u sredini. :hey:

Moja je takva.I kostala je nekih 50-tak kuna vise. :)

Link to comment
Share on other sites

Gdje si kupio?

Tamo kod onog lika na Vinkovackoj, kad ides prema Mercatoru na onaj mali kruzni tok.E ulica prije ili dvije skrenes desno.On ti je odmah na uglu.Obicno stoji Fiat Marea zuto crna vani.

Link to comment
Share on other sites

E u to vrijeme nisam jos stavio.Onaj kombi ispred mene od Knemet-trade-a je isao ispred mene.To mi je frend pa smo isli u Traktor-centar po ono gumirano koljeno i po neke selne.Bit ce prilike da cujes.Dodji u petak na meeting vec jednom.Ne stidi se pa ces cuti :bigl::hey:

Pa covjek radi :tup: .

Link to comment
Share on other sites

Tamo kod onog lika na Vinkovackoj, kad ides prema Mercatoru na onaj mali kruzni tok.E ulica prije ili dvije skrenes desno.On ti je odmah na uglu.Obicno stoji Fiat Marea zuto crna vani.

mene zanima koliko si platio to gumeno koljeno?

Link to comment
Share on other sites

mene zanima koliko si platio to gumeno koljeno?

U Traktor-centru u Osijeku kod kolodvora.Ima razlicitih velicina odnosno promjera.75,00kn

Link to comment
Share on other sites

U Traktor-centru u Osijeku kod kolodvora.Ima razlicitih velicina odnosno promjera.75,00kn

Hvala, jer to će mi obavezno trebat za monta

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.