Jump to content

Nova Laguna!


Guest woac

Recommended Posts

od naprijed mi fora, od iza se ne vidi, a s boka ce biti isto kao superb, prerastegnuto...vidjet cemo, ovo je daleko od finalnog proizvoda

safrane coupe RS 3.0 V6 T :ahaa::fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kokosar

    65

  • lagunaCoupev6

    60

  • LagunaGT

    52

  • Dule

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve je bolje od sm5.. ovo gore izgleda ne lose.. mocna njuska.. :zubo:

erm, ali ovo je tema o novoj laguni..ne o safranu.. :fucka:

znam, ali radi se na laguninoj platformi, tako da je ovo prakticno laguna sedan... ako ce moderatori ovo prebaciti u zasebnu temu neka slobono naprave...

Link to comment
Share on other sites

^^

ma malo sam karikirao.. ca se mene tice ovdje mozemo pricat i o cevapima.. :zubo:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

zanima me par informacija pa bi mi bilo drago ako koji vlasnik nove lagune moze podjeliti svoja iskustva s mnom...

ona srednjisnja konzola mi se cini nekako nekvalitetna pa me zanima jel tko imao problema s njom... dali skripi na dodir, cuje li se kakvo pucketanje plastike kad se na ovim ljetnim vrucinama upali klima i plastika se pocme hladiti...

da li se kod panjenja i gasenja klime cuju kakvi skripuci zvukovi lopatica unutar konzole kad se zatvaraju i otvaraju?

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

zar nema ovdje nikoga s novom lagunom?

Ma ima samo malo spavamo.

Na autu se ništ ne čuje, sve je robusno i čvrsto pravi filigranski dragulj. i tako sve dok ga ne upališ i kreneš ipak je to reno.

šalu na stranu ovako stvarno sam bio iznenađen kvalitetom unutrašnjosti prvih 4000 km a onda je počelo cvrk cvrk (ko da sam na more došel), ali to sam i očekival kad sam kupoval.

što se tiče ventilacije zna nekad biti glasnija ali samo kod uključivanja i to je kratko..

sve u svemu ako možeš preživjeti s tim sitnicama super auto (ko da njemci nemaju cvrčke)

Što se tiče problema riknul mi je držač za kavu pa promjenili pod garancijom.

Edited by laguna3
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.