Jump to content

Nova Laguna!


Guest woac

Recommended Posts

stari bi mi trebao uzeti novi auto...posto je sasvim zadovoljan starom lagunom odlucio se opet za istu.zamolio me da mu nadem neke slike na netu....nisam siguran sta sam nasao a i izasle su neke skice prije par tjedana u auto klubu pa me zanima jel ko zna dal je to to?jel ko naletio na jos koju slikicu il sta vec.nasao sam neku kao u coupe verziji pa me zanima da li bi mozda ova serija mogla izaci i u coupe verziji kao neka konkurencija peugeotu 407.ak je to ova na slici jako mi se svida.sta vi mislite?

renaultlagunanew2mw8.jpg

renaultlaguna1bigpl7.jpg

renaultlagunanew1dq5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kokosar

    65

  • lagunaCoupev6

    60

  • LagunaGT

    52

  • Dule

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

receno je 2007 u parizu.

obozavam ekstavagantan dizajn....jebga ti moras krenit naprijed u dizajnu...nemozes uvijek ostati na klasicnim linijama.ja totalno podrzavam sve nove koncepte.....gledaj samo kad je izasao megane s onim zadnjim krajem.ljudi su bili sokirani....a sada mi je to jedan od ljepsih "guza" kompaktne klase.....a da ne govorim o bmw sto je totalno promjenio dizajn....to je zazvalo toliko buke u dizajnerskom odjeljenu bmw-a da je cak uprava htjela zatomit nacte....a vidi uspjeha serije 5!nemojmo bit konzervativni....

Link to comment
Share on other sites

nisam nista naso na onom tvom linku.nije istina da ce biti slicna meganu....provjerio sam na nekoliko mjesta a i autoklubu su rekli (sa sigurnoscu) da ce model biti jednak onom sivom sto sam attachiro gore...

Link to comment
Share on other sites

nisam nista naso na onom tvom linku.nije istina da ce biti slicna meganu....provjerio sam na nekoliko mjesta a i autoklubu su rekli (sa sigurnoscu) da ce model biti jednak onom sivom sto sam attachiro gore...

e hebiga onda, ja ju vec vidio na promociji :plazi:

Ako ne mozes otvoriti slike, evo tek 3. pa vidi sam:

post-288-1160936457.jpgpost-288-1160936474.jpgpost-288-1160936489.jpg

Link to comment
Share on other sites

receno je 2007 u parizu.

da 2007 će bit predstavljen u Parizu (s tim da će kao što je psykoman rekao izgledati dosta drukčije neg ova studija kao što to uvijek biva) a dok dode na tr

Link to comment
Share on other sites

da 2007 će bit predstavljen u Parizu (s tim da će kao što je psykoman rekao izgledati dosta drukčije neg ova studija kao što to uvijek biva) a dok dode na tr

Link to comment
Share on other sites

bila je već tema na tu temu ovdje.

U svakom slučaju, uzeo bi ju bilo ovaka ili onaka, loša ni u kome slučaju ne mo

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

ma to ti nije laguna 3 sto si stavio slike....tek redizajn stare....

Upravo to...to je samo phase nešto.......

Link to comment
Share on other sites

I ja sam nabasao na ove slike lagune, pa isto rekoh, ako bude ovakva, i ako se neke stvari poklope, Sale uzima straholpov... Izgleda zakon. Samo naravno, uvijek je to daleko od serijske...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ovaj mi je prednji dio malo pust i monoton. Nadam se da neće ovakav ostati.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mi je prednji dio malo pust i monoton. Nadam se da neće ovakav ostati.

meni baš super izgleda!! Ali fali mu tablica koja će narušit cijeli izgled.. pogotovo ove naše velike....

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se. Izgleda bolje od prijašnjih "prototipova".

Ovo kaj dolac veli za tablice stoji. Biti će pitanje: kud sa tablicom? (pod šajbu :??: )

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su ovo samo nagadanja, mozda ce izgledat ovako, mozda onako...bla...bla...bla... Najavljeni pocetak prodaje nije tako daleko tako da mislim da bi na sajmu u

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam osjecaj da nova laguna nece biti daleko po dizajnu od ove sad

po slikama koje vidjam po netu, a koje su navodno najblize istini to je prekonzervativno :frown:

Edited by Panonski
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.