Jump to content

Vožnja sa clitom


Zrmi RS

Recommended Posts

Razlika između moje sadašnje trojke i bivše dvojke je (ne računajući muziku i ostale gluposti u autu) tačno 250kg ;)

Clio III-1.165 kg

Clio II-915 kg

:roll::bigl:

I to je i vise nego dosta ;)

3 covjeka vise

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    76

  • Domo

    29

  • newbie

    26

  • KLiK

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razlika između moje sadašnje trojke i bivše dvojke je (ne računajući muziku i ostale gluposti u autu) tačno 250kg ;)

Clio III-1.165 kg

Clio II-915 kg

:roll::bigl:

Da,tezi je,nema tu price..za Clio 3 idealan motor je 1.2 tce.Kompromis izmedju potrosnje i performansi..cak su ga hvalili i ovi iz Auto(VW)- bilda :laugh: Ovaj 1.2 16V ne trosi puno ali i ne ide bas junacki..mada,ruku na srce,odlicno ubrzava izmedju 110 i 130-140km/h a to su brzine kojima se ja najvise i krecem na autoputu.

Sto se tice razlike u tezini izmedju 3-ke i 2-ke..ti i ja smo i u 4 oka pricali o tome.Moj auto je tezak 1090kg(3 vrata) a tvoj bi trebao biti 1080kg(5 vrata)..tako kazu prospekti bez obzira koji je nivo opreme..tako da razlika iznosi nekih 165kg a ne 250kg,po mom misljenju ali i misljenju ljudi iz Renoa.Rekao si da kod tebe u saobracajnoj stoji 1165kg..moguce ,ali uzmi u obzir mogucnost da i u policiji neretko prave greske i propuste..trebao bi to proveriti,jer puno je 1165kg..maltene kao Megane.

No bez obzira jeli 250 ili 165kg..i jedno i drugo je dosta..jos kad se uzme u obzir i glomaznost auta,otpor vazduha pri tim vecm brzinama..dvojka mi izgleda kao metak u odnosu na pomalo "bombastog" 3-ku.Ali da je lep,lep je :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bio u lici za vikend i imao prilike po prvi put na auto put s Cliacem :)....ugl jako zadovoljan, ima snage, terao ga do 180 na 5000 rpm, čini mi se da ide i više no to probam drugi put :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mi jucer navukli 200km/h na nizbrdici iza sorenta :zubo: bas je super na 6000 u 5., sve se fino trese :oo::zubo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.