Jump to content

Vožnja sa clitom


Zrmi RS

Recommended Posts

Malo danas isao na autoput za Slavonski brod pa reko da ga propirim jer nisam dugo...

Bilo nas je troje i nisam nazalost iznad 175km/h uspio navuci :frown:

Ali zato u cetvrtoj ide do 170 i onda lupi blokadu na 6500.

Mislim da je problem u tome sto dugo nije vozen zesce, jer inace mora on vise :)

Barem do 190 da pokaze kad sam sam.A kad ubacim u 5 drzi 170 i nece dalje.Neznam sto mu bi.ali tako je i bilo dok je bio novi, pa onda kasnije par puta zaleta i letio je :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    76

  • Domo

    29

  • newbie

    26

  • Dule

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

to ti je to ;) do 180 ces ga navuc dalje tesko, naravno, po ravnom

A 190 teško ;)

edit;

e da, spusti auto i imat ćeš +5kmh top speed

Link to comment
Share on other sites

to ti je to ;) do 180 ces ga navuc dalje tesko, po ravnom naravno

I ja mislim ali s obzirom na teret i jos par sitnica i nije lose.Inace ovo je bez BMC gljive bilo.

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, kaj ćeš...to je tak, kod mene kad ima ljudi u auteku dođe do 180 i više neće, a najbr

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jučer s Janicom uspio 180 tek na jednoj nizbrdici, inače nikako preko 170... Mislio sam da nešso nije u redu, jer recimo Corsa 1.2 16V sa 75 ks ide 180 po kazaljci, a okretaji do 6000, dok kod Clia u 5. nisu htjeli preko 5ineštositno...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jučer s Janicom uspio 180 tek na jednoj nizbrdici, inače nikako preko 170... Mislio sam da nešso nije u redu, jer recimo Corsa 1.2 16V sa 75 ks ide 180 po kazaljci, a okretaji do 6000, dok kod Clia u 5. nisu htjeli preko 5ineštositno...

Hmmm...sran*a se događaju našim autima...baš ću i ja probat svog, nadam se da će ić iznad 170km/h :??:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...sran*a se događaju našim autima...baš ću i ja probat svog, nadam se da će ić iznad 170km/h :??:

ooo pa mora ic bar 190,kuzis ti imas sole gljivu,pa to ti je 10ks vise.... :lool:

sorry na OT....

Link to comment
Share on other sites

Malo danas isao na autoput za Slavonski brod pa reko da ga propirim jer nisam dugo...

Bilo nas je troje i nisam nazalost iznad 175km/h uspio navuci :frown:

Ali zato u cetvrtoj ide do 170 i onda lupi blokadu na 6500.

Mislim da je problem u tome sto dugo nije vozen zesce, jer inace mora on vise :)

Barem do 190 da pokaze kad sam sam.A kad ubacim u 5 drzi 170 i nece dalje.Neznam sto mu bi.ali tako je i bilo dok je bio novi, pa onda kasnije par puta zaleta i letio je :bigl:

na kakvo gorivo si ga tjerao 95-icu? probaj 98-icu

Link to comment
Share on other sites

ooo pa mora ic bar 190,kuzis ti imas sole gljivu,pa to ti je 10ks vise.... :lool:

sorry na OT....

Joooj, kad ti ja dam 10konja više :lool::lool::lool:

Ma, sutra on meni ide na jedan test ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa Cliom II Phase II 1.2 8v 60 ks išao najviše 160 na auto putu po ravnom. Bilo mi ga bad dalje naganjat i mučit. Iako ima "samo" 60 konja na staroj cesti sam dosta pretjecao, a u Groskom Kotaru su i gume zaškripale (bolje reči zagrebale) po onom bolesnom asfaltu gdje se voze brdske utrke! :)

Link to comment
Share on other sites

E da, ja sam u tanku imao OMV 100... Ali čini mi se da je Janica malo zagušena, jer se prvi vlasnik vozao skoro samo po gradu, a i nije neki gaser, pa nisam siguran da je auto previše upoznat s visokim okretajima... Jučer sam ga ja upoznao, a već će se on raspuhat kod mene :)

Link to comment
Share on other sites

E da, ja sam u tanku imao OMV 100... Ali čini mi se da je Janica malo zagušena, jer se prvi vlasnik vozao skoro samo po gradu, a i nije neki gaser, pa nisam siguran da je auto previše upoznat s visokim okretajima... Jučer sam ga ja upoznao, a već će se on raspuhat kod mene :)

Moj bome puše sve u šesnaest, a to govori i prosj. potrošnja od kad je kupljen 9lit/100km

A i uvijek točim OMV 100 u njega, to je da mu se malo odu

Link to comment
Share on other sites

Malo danas isao na autoput za Slavonski brod pa reko da ga propirim jer nisam dugo...

Bilo nas je troje i nisam nazalost iznad 175km/h uspio navuci :frown:

Ali zato u cetvrtoj ide do 170 i onda lupi blokadu na 6500.

Mislim da je problem u tome sto dugo nije vozen zesce, jer inace mora on vise :)

Barem do 190 da pokaze kad sam sam.A kad ubacim u 5 drzi 170 i nece dalje.Neznam sto mu bi.ali tako je i bilo dok je bio novi, pa onda kasnije par puta zaleta i letio je :bigl:

Koje su ti dimenzije gume?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jučer s Janicom uspio 180 tek na jednoj nizbrdici, inače nikako preko 170... Mislio sam da nešso nije u redu, jer recimo Corsa 1.2 16V sa 75 ks ide 180 po kazaljci, a okretaji do 6000, dok kod Clia u 5. nisu htjeli preko 5ineštositno...

Pa kak :??: Meni uvik bez problema do 180-185 ide (s ljudima!!)... gljivurda sigurno nis ne pridonosi osim dernjave... malo ti to cesce propusi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Clio 1.2 16V, a ne moj dCi ;)

dCi ide do 195 :)

Kolika je tvom dci-u tvornički deklarirana krajnja brzina?

Link to comment
Share on other sites

175 :)

Jebga, brzinomjer je malo optimističan :zubo:

Samo mi čudno da nije tako optimističan, na 1.2 16V... :??:

Link to comment
Share on other sites

175 :)

Jebga, brzinomjer je malo optimističan :zubo:

Uvijek je, al ne toliko ;) Ja vjerujem da ti je kazaljka bila na 195, mo

Link to comment
Share on other sites

Pa ništa posebno, samo sam ga pričepio do daske :bigl:

Tad je bio na serijskim gumama 175/65/14. Sa 195/50/15 mi je max pokazao 190...

Evo i slika (nemam sa 15")...

post-69-1162857752.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve 5 :) Ma ja sam samo pitao jer meni uvijek završi negdje oko 186, ok tu su gume 195/45 i uvijek je bila barem jedna osoba samnom, no opet volio bi da i meni koji put tako "la

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.