Jump to content

Plastike za novog Sporta


Rain

Recommended Posts

Dakle, Reichards motorsport je izbacio neke dodatke za novog RS-a. U ponudi se mogu naci H&R coiloveri, diskovi, nesto plastika, sve u svemu zanimljivo :)

M27049CL3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vau, meni se jako sviđa :klap: , kao da će svki trenutak eksplodirati :zubo:

Samo mi nije jasno zašto još uvijek na takve aute ugrađuju tako ru

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se jer su krovni spojler i auspusi poremetili funkciju difuzora. Baš me koliko se primijeti u vo

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se jer su krovni spojler i auspusi poremetili funkciju difuzora. Baš me koliko se primijeti u vožnji...

u svakodnevnoj voznji neces to primjetiti ni najmanje

EDIT: 197 Cup, slike koje su do sada predstavljene imaju takodjer krovni spojler i auspuhe van difuzora. Mislim da to govori nesto

Edited by Andrija Kozlek
Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se jer su krovni spojler i auspusi poremetili funkciju difuzora. Baš me koliko se primijeti u vo

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđaju mi se ove presjajne felge a i ovaj zadnji kraj mi je malo pre,pre...

Ustvari mi se uopće ne sviđa,bolje mi serijski izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se jer su krovni spojler i auspusi poremetili funkciju difuzora. Baš me koliko se primijeti u vo

Link to comment
Share on other sites

u svakodnevnoj voznji neces to primjetiti ni najmanje

EDIT: 197 Cup, slike koje su do sada predstavljene imaju takodjer krovni spojler i auspuhe van difuzora. Mislim da to govori nesto

Ma zaletio sam se, mislio sam na auspuh, jer krovni spojler mo

Link to comment
Share on other sites

u svakodnevnoj voznji neces to primjetiti ni najmanje

EDIT: 197 Cup, slike koje su do sada predstavljene imaju takodjer krovni spojler i auspuhe van difuzora. Mislim da to govori nesto

U Cupa nisu auspusi ovoliko veliki, skoro se i ne vide:

clio24.jpg

Na stazi im je spojler vjerojatno potreban, ali za cestu je višak, IMHO čak i vizualno.

Link to comment
Share on other sites

ma kakav seat leon ovo je mrcina!! :wub:

Kakav Leon Clio je f1 naspram Leonu. Znam vozio sam oba. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

U Cupa nisu auspusi ovoliko veliki, skoro se i ne vide:

clio24.jpg

Na stazi im je spojler vjerojatno potreban, ali za cestu je višak, IMHO čak i vizualno.

steta, slika na kojoj se vidi koliko su auspusi vani nije vise na forumu, radilo se o crvenom cliu, a ne ovom zutom koji ni nema krovni spojler

Link to comment
Share on other sites

i na uštrp ubrzanja i opčenito brzine, otpor zraka je otpor zraka :beah:

hebote, al ga mudrujemo :lool:

Je nauštrb ubrzanja, ali ne općenito nauštrb brzine, jer sa pravim spojlerom mo

Link to comment
Share on other sites

Onaj Clio sto sam ga neki dan vidio u Zagrebu sa probnim Baotic tablicama imao je slicne spojlere...

samo sto je bio obican novi clio ne RS

i jos je imao tri srebrne linije povucene od pocetka do kraja automobila

Link to comment
Share on other sites

steta, slika na kojoj se vidi koliko su auspusi vani nije vise na forumu, radilo se o crvenom cliu, a ne ovom zutom koji ni nema krovni spojler

To je onaj s nekog auto sajma, što je imao i drugačije mre

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.