Jump to content

Plastike za novog Sporta


Rain

Recommended Posts

steta, slika na kojoj se vidi koliko su auspusi vani nije vise na forumu, radilo se o crvenom cliu, a ne ovom zutom koji ni nema krovni spojler

Ovaj

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

po meni je difuzor bio veliki marketinski trik koji vjerojatno u stvarnom svijetu nema toliko utjecaja na obicne smrtnike! Razmislite malo kad ste culi da netko prica o novom cliu 99% je prica pocela s difuzorom a jos malo pa ce vecina ljudi na sportu imat novi spuh koji ce bit uocljiviji nego ovaj dosad! Narode marketing je zakon :bigl:

Link to comment
Share on other sites

steta, slika na kojoj se vidi koliko su auspusi vani nije vise na forumu, radilo se o crvenom cliu, a ne ovom zutom koji ni nema krovni spojler

Snimio sam si te fotkice doma na komp, kad dodjem popodne bum ih uploadal u ovaj topic za usporedbu.

Link to comment
Share on other sites

Wooow, počelo je počelo....već vidim koji će mi biti sljedeći auto! :oo:

Link to comment
Share on other sites

bas to...ti kitovi su mi za slabije autew da se malo proljepsaju..al sporta nikad nebi unistio nekim plastikama :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ma kontemplirajte vi koliko god hoćete... ali izgleda mrak... :trk:

Ma točno tako, samo ja ne bje

Edited by Aki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

meni se bas ne sviđa... ovo nešto ufrkano napred ispod maglenke-ne....straga tak-tak ali bolje ne!!

na ovom

Link to comment
Share on other sites

Auto je fantazija dosta mi vuce na peugeota ,felge su mi cist ok ,rore 4 (auspusi) ludnica !

Jedina je zamjerka stopovi da su oni ljepi bjeli sportski ,to jedino !

:hura::klap:

Link to comment
Share on other sites

a kaj se ti javljas.....prvo si ugradi turbinu pa se onda javi s tom wannabe clio sportom!?!!!! kupis 1.6 16v i onda si narucis spojlere i detalje od 197 da bi bio frajer a to sto vuces okolo i smetas u prometu nije bed,a?!

LOL :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Meni je ovaj auto bez veze, uopće mi se ne sviđa. :zubo:

ali puno lijepsi od onog kojeg si ti stavio jer se ovaj svida Balistixu a tvoj ne :fucka:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.