Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nemoj bit takav, osvjezi temu pa da se divimo toj ljepotici :yeah:

Link to comment
Share on other sites

A Jure's old GTT stajao vise godina u skladistu,bez motora,getribe, unutrasnjosti,sav u prasini ali na suhom...nakon slucajnog razgovora mi je ponudio da ga otkupim i sad vec dvije godine je kod mene.Ne vozim se puno iako je sve poslozeno,eventualno na PP tablicama vise kilometara odradim ali lijepo ga je imati u garazi,iako sam vec vise puta htio odustati i prodati auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel ima netko zanimljive felge starijeg datuma,dvodijelne ili neki prijedlog a da su 15 cola za GT turbo jer imam jedan set guma pa da mozda ili da samo prijedlog za njih,a da nisu ventilatorke,leggere...

IMG_7788.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od R21 turbo quadra su meni odlicne, agresivnije su od maracani..jedini problem je sto su 5rupa ali i to se rijesi..

Nije mi se nikad svidilo ovo na gtt visedjelne felge, pre german mi je to za nju :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Danas u zg-u u podzemnoj garazi point shopping centra, meni osobno prvi put da sam ju vidio uzivoIMAG6787.thumb.jpg.ca7f4308c098d86e3def9IMAG6790.thumb.jpg.95c603a53354560a74e8fIMAG6792.thumb.jpg.34b9b18f82eb2918b5df1IMAG6793.thumb.jpg.9380efa8334a4683d3348ne cini mi se bas ko najveseliji primjerak, svakako nije neki pazeni i mazeni

Mozda ga netko prepozna?

Link to comment
Share on other sites

Kakva je to tablica, isprintana? :klap:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.