Jump to content

Youtube & ostali filmovi


Ballistix

Recommended Posts

:hail::hail: Reklama je hebena bar meni..treba smislit takvo nesto..hehe i to jos od auto dijelova.... :hura:
Link to comment
Share on other sites

Impresivno....ali šta je tu dovelo do cifre od 6 milja??? Znam da je ponavljano i da je traaaajaloo ali ipak - 6 milijuna $??? Mora da im je satnica ko u Reno-servisima....

Link to comment
Share on other sites

nista nije animirano, tak su bar rekli

da se one gume onako penju i onaj lonac onako okreće po podu...neznam meni te kretnje ne izgledaju prirodno pa i ja mislim da je animirano a i uz animaciju mogu imati 6 milja troškova a bez toga neznam di su utukli to, ili oni dijelovi honde toliko vrijede!

Link to comment
Share on other sites

osobno mi se reklama sviđa - malo je drugačija od ostalih (a i volim domino efekt ;) )

no ne znam koliko je realna cijena od 6 milja...

Link to comment
Share on other sites

da se one gume onako penju i onaj lonac onako okreće po podu...neznam meni te kretnje ne izgledaju prirodno pa i ja mislim da je animirano a i uz animaciju mogu imati 6 milja troškova a bez toga neznam di su utukli to, ili oni dijelovi honde toliko vrijede!

Pa pročitajte sve šta piše....u gumama su utezi, još se na par mjesta koriste utezi....moguće je! Naravno da se guma ne mo

Link to comment
Share on other sites

Kod Honde je sve moguće, samo mi je čudno kako se sve nekak sporo odvija, to bi sve trebalo biti na 10.000 okretaja minimalno :lool:

Pa pročitajte sve šta piše....u gumama su utezi, još se na par mjesta koriste utezi....moguće je! Naravno da se guma ne mo

Link to comment
Share on other sites

Ma super je reklama, a i baš nas briga zašto su za nju pljunuli 6 milja, a ako nije animacija kako ka

Link to comment
Share on other sites

Ma reklama je realna kao i dinosaurusi koje je Spilberg uzgojio za Jurassic Park! :laugh::laugh::laugh:

6 mil dollara - :lool::lool::lool:

:laugh::lool::laugh::lool:

Link to comment
Share on other sites

Reklama je stara ali stvarno majstorski napravljena ;)

Budzet je realan za takav projekt i ne kuzim sto se tako iscudjavate :??:

Morate uzeti u obzir da to nije Hrvatska i da ako moja firma postenu reklamu koja se radi 2-3 tjedna moze naplatiti 100.000-200.000 eura (ne kuna nego eura naravno) onda ne razumijem zasto je velika firma vani nebi mogla naplatiti 6 milkica za projekt od 3 mjeseca ;)

BTW Nije sigurno nikakav CG u igri, provjereno davno!

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da se ljudi cude kako 6 milja dolara. Uzmite samo broj pokusaja i cijenu najma filmske kamere sa svom pripadajucom opremom :).

Link to comment
Share on other sites

Booolest!!!

Tip je Australac i ovaj Zlad mu je neki lik ala Borat,ali puuuuno bolesnije.

...Im more stronger then Darth Vapor..! :tup::lool::tup::lool:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.