Jump to content

Youtube & ostali filmovi


Ballistix

Recommended Posts

... sa svojim autom :zubo: al odmah prijeđi na bacač raketa ;):laugh:

A ako promaši onda je na Diklu jedan kafić manje, hehehehe!

ma ljudi će razumjet, još je mlad pa ući. :zubo:

nemam jos svoj auto :vidiga::place2: , ali mogao bih odmah preci na kafice u diklu, ionako samo tatini sinovi tamo, i bez brige, ne bih promasio :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv striptiz. Cura nije Bog zna što ali striptiz je za 5.

Link to comment
Share on other sites

Da, da, da :zubo:

Oces vidit NLO iznad kolone Renaulta koji idu na party u Piranhu? Nije problem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoć vidio aliene. Bili su tu iznad istočnog dijela Rijeke. Mislim da su ostali bez goriva pa su išli natankat na INU. :bigl:

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Da, da, da :zubo:

Oces vidit NLO iznad kolone Renaulta koji idu na party u Piranhu? Nije problem ;)

bas mi moras upropastit veselje :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoć vidio aliene. Bili su tu iznad istočnog dijela Rijeke. Mislim da su ostali bez goriva pa su išli natankat na INU. :bigl:

Zato su i stali u Sarajevu kada su točili na INAi... :lool:

Link to comment
Share on other sites

jok,sad sam se uvjerio da je parket jako tvrd jer sam tak zviznuo sa stolice da sam trticu polomio! :zubo::zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.