Jump to content

Odsad ću se više baviti sportom


solox

Recommended Posts

Mozes ovdje ali ako zelis dati toliku lovu za filter onda je stvarno imas na bacanje

Nemoj tako Zrmi....ti si dao lovu za neke elipse i za zadnju policu za koju ja osobno nikad ne bih 200 kuna dao....zašto....zato jer mi je ozvučenje u autu najmanje bitno a tebi je jako bitno....pa ono....svatko ima svoje gušte! I kupit ću i ja CDA filter a nije baš da imam love na bacane, bolje da ne spominjem kolika mi je standardna plaća za 8 sati rada....

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • solox

    39

  • Coupe RS

    23

  • Rain

    16

  • Dinnek

    7

Top Posters In This Topic

Nemoj tako Zrmi....ti si dao lovu za neke elipse i za zadnju policu za koju ja osobno nikad ne bih 200 kuna dao....zašto....zato jer mi je ozvučenje u autu najmanje bitno a tebi je jako bitno....pa ono....svatko ima svoje gušte! I kupit ću i ja CDA filter a nije baš da imam love na bacane, bolje da ne spominjem kolika mi je standardna plaća za 8 sati rada....

;)

Cuj slazem se s tim ali je upitno hoce li za te novce dobiti ista...Mislim da je Rain rekao da je s njim dobio 1ks.Ono i ja sam htio taj karbon ali je brate preskup ;)

Link to comment
Share on other sites

Cuj slazem se s tim ali je upitno hoce li za te novce dobiti ista...Mislim da je Rain rekao da je s njim dobio 1ks.Ono i ja sam htio taj karbon ali je brate preskup ;)

Gle....Rainov auto je jedan (1) auto i neću sudit neku komponentu isključivo po jednom autu....btw. Rainov CDA nije za Clia sport nego za Williamsa....a na Cliosport.net forumu ekipa preporuča ili BMC CDA ili ITG panel filter u oriđiđi kutiju....a oni valjda znaju, nemam pojma koliko je 172/182 sportova na tom forumu ali ih imaaaaaa.

Isto tako, na ZD meetingu smo pričali o filterima, tamo dvojica imaju te filtere na sportu i ka

Link to comment
Share on other sites

^^

ali nisam primjetio da je itko na cliosport.net forumu stavio dyno before/after CDA :)

a i ako pogledas komentare vecina je, stavi ako te veseli, osim zvuka neces nista dobiti ;)

Link to comment
Share on other sites

^^

ali nisam primjetio da je itko na cliosport.net forumu stavio dyno before/after CDA :)

a i ako pogledas komentare vecina je, stavi ako te veseli, osim zvuka neces nista dobiti ;)

Nisam tra

Link to comment
Share on other sites

^^

ali nisam primjetio da je itko na cliosport.net forumu stavio dyno before/after CDA :)

a i ako pogledas komentare vecina je, stavi ako te veseli, osim zvuka neces nista dobiti ;)

Evo moram se sloziti ali nazalost tako je.ja sam bio uvjeren da cu dobiti nesto s gljivom, a u par navrata sam se uvjerio da moze praviti i probleme ako joj ne dovedes hladnog zraka.Tu je jedino taj karbonski u prednosti.Zvuka sam dobio da mi lonac nikakav ne treba ali performanse su iste.Vozio sam i Domcev koji ima karbonski od Soleta ali idu identicno...

Sad sam si vratio stari filter tj.kuciste i u njega stavio novi originalni filter.Auto mi mozda cak ide i bolje nego s gljivom.Ono sto sam ja htio jest filter od Greena ili K@N ali da mi ide u samo kuciste ali jos nazalost nisu napravili takav za moj auto.Onaj duguljasti a uski.

Cuj ovaj BMC CDA nekazem da je los,ja bi si ga odmah stavio,samo kazem da je preskup za ono sto nudi.A za te novce mozes chipat i jos ti ostane.Ali znam,radi se o onom gustu i hebiga :bigl: .Nazalost mislim da nitko negleda objektivno i to je to...Ali da stavimo tvog sporta s sa serijskim i jos jednog s tim karbonskim,zanima me kolika bi bila razlika ;)

A ako se i dobije nesto u sto cisto sumnjam a DA MOZES OSJETITI skidam kapu i idem ga kupit odmah :)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

Evo moram se sloziti ali nazalost tako je.ja sam bio uvjeren da cu dobiti nesto s gljivom, a u par navrata sam se uvjerio da moze praviti i probleme ako joj ne dovedes hladnog zraka.Tu je jedino taj karbonski u prednosti.Zvuka sam dobio da mi lonac nikakav ne treba ali performanse su iste.Vozio sam i Domcev koji ima karbonski od Soleta ali idu identicno...

A ako se i dobije nesto u sto cisto sumnjam a DA MOZES OSJETITI skidam kapu i idem ga kupit odmah :)

Rekli smo ti da vrlo vjerojatno samo s gljivom nećeš dobiti ništa....ali kad stavim BMC CDA filter u kombinaciji s dobrim protočnim ispuhom onda se dobici moraju osjetiti....znaš da dobar usis neće puno pomoći ako ispuh nije adekvatan....i obrnuto, jedno guši drugo.

Ka

Link to comment
Share on other sites

Nevjerni Toma

Uskoro idem kod Francetica pa cu tamo napraviti istu stvar, dakle Dyno sa i bez CDA pa cu staviti rezultate ponovno :p

Hehehe, aj super....stavi i krivulje pa da vidimo kroz cijeli raspon okretaja.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

oh pa vi ste se fino raspisali dok me nije bilo. prvo da riješimo jednu stvar cijene nisu bitne,barem što se mene tiče. ja sam htjeo kupiti i skuplji da mi coupe nije rekao za ovaj BMC koji je i skoro tisuću kuna jeftiniji. naravno uz taj usis dolazi i ispuh koji će biti napravljen da radi u skladu sa usisom. a kolike će promjene biti ja ću vas obavijestiti na vrijeme i to sa grafovima

Link to comment
Share on other sites

oh pa vi ste se fino raspisali dok me nije bilo. prvo da riješimo jednu stvar cijene nisu bitne,barem što se mene tiče. ja sam htjeo kupiti i skuplji da mi coupe nije rekao za ovaj BMC koji je i skoro tisuću kuna jeftiniji. naravno uz taj usis dolazi i ispuh koji će biti napravljen da radi u skladu sa usisom. a kolike će promjene biti ja ću vas obavijestiti na vrijeme i to sa grafovima

Koji je to skuplji usis?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam više osjetio razlike na svom Cliu upotrebom obične gljive od CDA. Ne znam zašto, mo

Link to comment
Share on other sites

opet pocinju usporedbe turbo i NA motora i dobici na istima sa filterom zraka, a to zaista nema smisla

sla

Link to comment
Share on other sites

evo napravio sam servis na autu, zamijenio ulje, filter ulja,goriva,klime. sajlu na sjedalu,novu gumu na haubi, zadnje disk pločice. svjećice još netreba mjenjati ka

Link to comment
Share on other sites

tako je rain, malo po malo i bit će toga. da te pitam tko na forumu najbolje zna sa muzikom po tvom mišljenju?

Link to comment
Share on other sites

ugradnjom se ne bavi nitko s foruma koliko ja znam

za ugradnju ti je najbolje otici u soundfactory, imas link pod sponzorima

vlasnik radi odlicno i ja osobno garantiram ja njega

sto se preporuka tice, otvori topic i pitaj sto te zanima, ima par ljudi koji se kuze u muziku pa ce ti svaki nesto napisati, ne bih sada izdvajao nikog, ali mislim da si i sam do sada primjetio tko je u tom dijelu najaktivniji sa savjetima ;)

Link to comment
Share on other sites

evo napravio sam servis na autu, zamijenio ulje, filter ulja,goriva,klime. sajlu na sjedalu,novu gumu na haubi, zadnje disk pločice. svjećice još netreba mjenjati ka

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.