Jump to content

Odsad ću se više baviti sportom


solox

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • solox

    39

  • Coupe RS

    23

  • Rain

    16

  • Zrmi RS

    7

Top Posters In This Topic

Ja sam za dCi-a platio filter goriva preko 200 kuna u Tokicu,a gle koliko dodje za Sporta :??:

frende, pa 220kn ti kosta original filter goriva za DCI-a u renaultu

zast si uzimao u tokicu onda?

Link to comment
Share on other sites

frende, pa 220kn ti kosta original filter goriva za DCI-a u renaultu

zast si uzimao u tokicu onda?

nije to nista ja davno prije kupio walkerov auspuh za campusa platio ga 450kn i otisao mi za 2 godine :tup: i onda sam otisao u renault i platio originalni 300kn! i dan danas jos drzi tipu kojemu sam prodao auto.Treba se malo informirat prije kupovine ;)

Link to comment
Share on other sites

frende, pa 220kn ti kosta original filter goriva za DCI-a u renaultu

zast si uzimao u tokicu onda?

zato sto mi se cini da je tamo 210 kuna :laugh: ne znam koje je marke bio,valeo,lucas,tako nesto i ja sam time bio zadovoljan zbog toga sto je bila ipak bila neka poznata marka.

nisam gledao u renaultu,majstor kod kojeg sam radio skoro sve za clio me uputio u tokic,nisam imao bas tad slobodnog vremena i bla bla.

bas se treba informirati prije kupovine kao sto kaze ZGR5GTT

ali ono sto me cudi je cijena filtera goriva za Sporta i za dCi-a,koliko vidim po cijenama ostalih dijelova nije redovan servis tako skup za Sporta. jedino cijena filtera zraka me malo bode u oci.

Link to comment
Share on other sites

jedino cijena filtera zraka me malo bode u oci.

zato i stavis "sportski" panel i miran si sto se toga tice.

Link to comment
Share on other sites

nije isti filter za dizela i za benzinca

za dizela imas filter koji kosta i oko 400kn koji ima u sebi dodatni grijac nafte ;)

benzincima to ipak ne treba :D

Link to comment
Share on other sites

nije isti filter za dizela i za benzinca

za dizela imas filter koji kosta i oko 400kn koji ima u sebi dodatni grijac nafte ;)

benzincima to ipak ne treba :D

Ovaj Rain sve zna majke ti :):hey:

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto mislio kad sam ga odvezao u servis da će biti paprena cijena,ali ak ovako ostane pa to je za badava. koliko sam prije davao za auto mogao sam 2 servisa napraviti za sporta. uglavnom jako sam zadovoljan autom. troši 9,5 gradske vo

Link to comment
Share on other sites

A što si točno radio, gdje i koliko te je došlo?

ovako: redoviti servisni pregled - 262,30

Izmjena stra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ekipa ovako, para imam i trebao bih idući tjedan stavljati novi auspuh. sada me samo zanima po vašem mišljenju koji zvuk najbolje paše sportu? znam da svatko voli drugačije ali mislim da se ipak mo

Link to comment
Share on other sites

Evo kad se spominje zvuk mog CSa, da i ja nekaj prokomentiram.

Osobno meni je zvuh fenomenalan, reklo bi se savršen, ali IMHO malo preglasan.

Nakon dulje vo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.