Jump to content

Kvarovi i Reklamacije u Garanciji


DU-roller

Recommended Posts

krenimo redom......

prilikom preuzimanje auta u zadnjem desnom svjetlu par uginutih mušica.......rastavljanje čišćenje...odma kod preuzimanaj

izmjena metlica brisaća jer su od prvog uključivanja lagano strugala........

stakla nisu bila očišćena u potpunosti od neznam koje kemikalije tako da ih nisam mogao očistit dokraja nakon 3 dana od preuzimanja na reklamaciju...........da to očiste

izmjena ventilatora za upuhivanje zraka u kabinu......

prekidanje rada ljevog prednjeg

Link to comment
Share on other sites

krenimo redom......

...prilikom preuzimanje...

...od prvog uključivanja...

...nakon 3 dana od preuzimanja...

...već od 3 dana kad sam i doveo auto na pranje.........

Zanimljivo što je toliko "sitnica" bilo na samom početku.

A i dobra taktika, odmah su te zapamtili. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ja malo osvjetlam obraz Renaultu: 0 puta.

Nadam se da sad nisam urekao svoja kolica, ali nisam imao nikakav kvar.

Garancija mi vrijedi još skoro godinu pa sve osluškujem i gledam da preduhitrim bilo kakve probleme.

A valjda neće biti sr*nja. kuc,kuc... :)

Link to comment
Share on other sites

Evo, pitanje se odnosi na prve vlasnike i one koji su svoje ljubimce kupili dok su još bili u garanciji - starije polovnjake isključujem jer su kvarovi na njima ipak rezultat šireg spleta okolnosti.

Prvi vlasnik koji ne bje

Link to comment
Share on other sites

Riječ reklamacija ne poznajem ako su motor i getriba u redu nakon 3000km!

:wtf:

Nakon 3000 Km??? :oo:

Pa ne vozis Oltcit.

Meni su motor i mjenjac u redu i nakon 60 000 Km, ali nije auto samo motor i mjenjac.

Meni su druge stvari bile uzrok brojnim neplaniranim posjetima servisu koje mi ne pada napamet da ih sam otklanjam ako imam garanciju.Zanima me kako bi si sam promjenio zavojnicu da ti ode kao meni ako kazes da nevolis da ti drugi prckaju po autu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Taurus

Ni jednu reklamaciju kad je tada trajala samo godinu dana!!! :evil:

A nakon toga!!! Mislim da ne mogu proizvest tolko bobina kolko ih isporučuju meni!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 15 years later...

Dižem temu nakon 15 godina...

Naletio na ovaj članak pa da ga podijelim s vama... možda se netko pronađe u ovim opozivima 🙄

https://www.automotosvijet.com/index.php/vijesti-automotosvijet/opozivi-automobila-istrage-problemi-kvarovi/25029-opozivi-renault-megane-2016-2019-poznati-fabricki-problemi

Edited by dizna
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste upoznati, ali RAPEX sustav na razini EU, osim što prikazuje opozive proizvoda za kućnu primjenu, prehrambenih proizvoda, itd... prikazuje i vozila. Dakle, osim što prikazuje da je povučena češnjovka, prikazuje vam i opozive za Megane.

Dakle, ne morate tražiti okolo naokolo, samo upišete model automobila i izbaciti će vam sve.

https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts/screen/webReport

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.