Jump to content

Megane s opremom Extreme


davor07

Recommended Posts

Evo da reply-am sam sebi poslije toliko vremena :-)

Nakon skoro 4 godine - rastao sam se od našeg dragog Megija :-( Sve je to skupa došlo naglo i nepredviđeno, naime proteklog vikenda neletjeli smo na vepra i šteta je jednostavno prevelika da bi se upuštali u popravak - tako da smo ga prodali takav kakav je.

Ako nekog zanima slike su tu

A sad idemo dalje; kad bi mi netko rekao da kupovina novog auta može biti nevesel zadatak - ne bih mu vjerovao, ali evo - upravo tako se mi sad osjećamo...

Pozdrav i do čitanja

Uh! Fino si ga maznuo. Dobar neki vepar bio. Je li bar omastio razanj? :fucka:

Sretno s kupovinom polovnog, ponuda je velika, a kvalitet je tesko naci...

Bitno je da je covjek zdravo. ;)

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deckard

    153

  • trigi

    141

  • Dule

    60

  • bibber

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro je razvaljen,jesu li jastuci ispucali,koliko si love dobio prodajom?

Sjećam se da smo istovremeno kupovali Megana....koliko km si prošao?

Link to comment
Share on other sites

Dobro je razvaljen,jesu li jastuci ispucali,koliko si love dobio prodajom?

Sjećam se da smo istovremeno kupovali Megana....koliko km si prošao?

Da zajedno smo nekako uletili. Ima negdje malo više od 38500 km, okinuli su naravno prednji zračni jastuci. Otišao za 3500 ojra. Još je taman bila godina dana kredita i ta se lova iskoristila da zatvorimo kredit. A što je najsmješnije, još je pod jamstvom :-)

Sad tražimo nešto novo, i nažalost neće biti Renault...

Link to comment
Share on other sites

steta, bas je bil lijep primjerak... lovacko drustvo nista nije nadoknadilo?? ak nije bilo znaka opasnosti od divljaci na cestama, imas prava!

Link to comment
Share on other sites

Šteta. Želim ti da imaš više sreće s novom vozilicom i da nešto novaca uspiješ izvući i od odštete.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.