Jump to content

Megane s opremom Extreme


davor07

Recommended Posts

Jucer vidio na Renault webu Meane s opremom Extreme. Niska cijena, dobra oprema. Koliko sam ga usporedjivao samo nema raznih pretinaca u odnosu na ostale, a nudi bolju opremu i dosta je jeftiniji.

Jel ga vidio netko uzivo? Da nema mozda jeftiniju plastiku unutra ili nesto tome slicno?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deckard

    153

  • trigi

    141

  • Dule

    60

  • bibber

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jucer vidio na Renault webu Meane s opremom Extreme. Niska cijena, dobra oprema. Koliko sam ga usporedjivao samo nema raznih pretinaca u odnosu na ostale, a nudi bolju opremu i dosta je jeftiniji.

Jel ga vidio netko uzivo? Da nema mozda jeftiniju plastiku unutra ili nesto tome slicno?

Ne znam da ih već ima isporučenih, kako su meni rekli - tek su krenuli sa sklapanjem toga. Izvana se razlikuje od Pack-a po tome što si i crne lajsne na branicima i vratima u boji karoserije, brave su u boji karoserije, ima središnji naslon za ruke, presvlake sjedala su crne/tamnosive sa crvenim detaljima, dobiješ Sony CD MP3 player sa dva zvučnika i to je to... I klima, naravno. Zato sam i naručio Grandtoura... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Jucer vidio na Renault webu Meane s opremom Extreme. Niska cijena, dobra oprema. Koliko sam ga usporedjivao samo nema raznih pretinaca u odnosu na ostale, a nudi bolju opremu i dosta je jeftiniji.

Jel ga vidio netko uzivo? Da nema mozda jeftiniju plastiku unutra ili nesto tome slicno?

Za 1000 kn je skuplji od osnovne Pack verzije i za tu tisućicu dobiješ klimu,radio CD MP3 sa 2 zvučnika te naslon za ruku između prednjih sjedala. :klap:

Samo moraš po

Link to comment
Share on other sites

O tome smo pisali i na portalu 31.siječnja.

Evo link www.renaul-klub.hr

Mislim da još imam kompletan cijenik pa ako nekome treba nek javi.

Link to comment
Share on other sites

O tome smo pisali i na portalu 31.siječnja.

Evo link www.renaul-klub.hr

Mislim da još imam kompletan cijenik pa ako nekome treba nek javi.

Znam, vidio sam to. Zanima me zbog cega je cijena povoljnija? Da li je nesto kao Clio Storia (kako se to pise?) koji navodno ima dosta losu unutrasnju plastiku i na tome temelji svoju povoljniju cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Znam, vidio sam to. Zanima me zbog cega je cijena povoljnija? Da li je nesto kao Clio Storia (kako se to pise?) koji navodno ima dosta losu unutrasnju plastiku i na tome temelji svoju povoljniju cijenu.

Neee. Mislim da je to više neka akcijski paket opreme u stilu platiš 2 dobiješ 3. Ništa više.

Link to comment
Share on other sites

Ako je unutra kao redizanjirani autentik stvarno ne izgleda najbolje, cijeli je crn i gladak, u odnosu na mog comfort dynamiquea iz prvih serija meganea II izgleda k'o ni'ko. I taj radio s 2 zvučnika nema odvojeni displej vjerojatno, niti komande na volanu...

Link to comment
Share on other sites

Ako je unutra kao redizanjirani autentik stvarno ne izgleda najbolje, cijeli je crn i gladak, u odnosu na mog comfort dynamiquea iz prvih serija meganea II izgleda k'o ni'ko. I taj radio s 2 zvučnika nema odvojeni displej vjerojatno, niti komande na volanu...

Zar postoji u meganu II CD radio s integriranim zaslonom?!

Link to comment
Share on other sites

Zar postoji u meganu II CD radio s integriranim zaslonom?!

Pretpostavljam da je ovaj sony cd mp3 u extreme nekakav koji se naknadno ugradi čim ima samo 2 zvučnika pa samim tim ima i integrirani display. Inače se nikad ne navodi marka uređaja u ovakvim opremama.

Link to comment
Share on other sites

Guest DeMar

Pretpostavljam da je ovaj sony cd mp3 u extreme nekakav koji se naknadno ugradi čim ima samo 2 zvučnika pa samim tim ima i integrirani display. Inače se nikad ne navodi marka uređaja u ovakvim opremama.

Mislim da su u pravu, ali me nemoj uzeti za rijec. Kad sam kupovao auto onda sam pitao za razliku, ali vise se ne mogu tocno sjetit.

Link to comment
Share on other sites

Evo iz prve ruke:

Rije� je o ograni�enoj (�itaj akcijskoj) seriji gdje za kupljeni paket opreme Extreme kupac dobije vi�e za ulo�ene novce nego da svaku opciju naru�uje posebno na Pack paket opreme.

Sve gore navedeno je uglavnom to�no osim primjedbi na kvalitetu plastike u Extremu, zna�i plastika i zavr�na obrada su isti samo �to je broj zra�nih jastuka smanjen sa 8 na 6.

Dakle Extreme=Pack+klima, radio CD MP3, sredi�nji naslon za ruke, presvlake na sjedalima sa crvenim detaljima, crveni detalji na prednjoj armaturi, extreme obilje�ja na vozilu, retrovizori i ru�ke na vratima u boji karoserije, �eli�ne felge 16 cola.Ako se naru�i metalik boja branici i bo�ne letvice su obavezna opcija.

U�teda za kupca je 9.000 kn, vrijednost opcija je 10.000 kn a Extreme je samo 1.000 kn skuplji od Packa.

Raspolo�ivi motori su: 1.4 16v i 1.6 16v benzin

1.5 dci 85 i 1.5 dci 105 diesel.

Radio se naknadno ugrađuje, znači nema odvojeni displej i komande na upravljaču!

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Radio se naknadno ugrađuje, znači nema odvojeni displej i komande na upravljaču!

Pa k'o da naknadnom ugradnjom ne mogu spojiti radio s odvojenim zaslonom i ubaciti komande :??:

Link to comment
Share on other sites

Pa k'o da naknadnom ugradnjom ne mogu spojiti radio s odvojenim zaslonom i ubaciti komande :??:

Radio se ugrađuje u koncesijama koje isporučuju vozilo kupcu.

Link to comment
Share on other sites

Jucer vidio na Renault webu Meane s opremom Extreme. Niska cijena, dobra oprema. Koliko sam ga usporedjivao samo nema raznih pretinaca u odnosu na ostale, a nudi bolju opremu i dosta je jeftiniji.

Jel ga vidio netko uzivo? Da nema mozda jeftiniju plastiku unutra ili nesto tome slicno?

Cijena je stvarno povoljna!

Za te novce teško je dobiti takvo vozilo.

Nedavno je jedino Kia ponudila Cerato diesel za tu lovu,a to je negdje u klasi Megana.

Link to comment
Share on other sites

Evo iz prve ruke:

....

....

Radio se naknadno ugrađuje, znači nema odvojeni displej i komande na upravljaču!

Eto, sve sam pogodio :)

Link to comment
Share on other sites

Evo iz prve ruke:

... samo što je broj zračnih jastuka smanjen sa 8 na 6.

... čelične felge 16 cola....

Radio se naknadno ugrađuje, znači nema odvojeni displej i komande na upravljaču!

Mislim da Pack ionako nema 8 zr. jastuka nego 6.

Link to comment
Share on other sites

Guest DeMar

Bio sam ja jucer i gledao sam Extreme sedan koji jos nije bio dekonzerviran i nije imamo ugradjen radio. Nije los iznutra, ali odlucio sam se za Megane 1.6 16V sport oprema. Samo jos moram detalje oko dodatne opreme, ali 90% taj kupujem.

Inace Extreme se vise ne moze naruciti, nego samo kupiti ono sto je vec doslu u Hr, a nije jos prodano. Tako mi je jucer rekao covijek. Navodno ih ima jos 2-3 slobodna sedana, za berline/coupe ne znam.

Evo ja ti imam megana sport opremu. Mogu ti reci da me je doslo oko 2000 kn vise nego ona slabija oprema (mislim pack). Kupi prije mjesec dana, kad su isto bila ova snjizenja. Za mene ima dovoljno opreme.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam ja jucer i gledao sam Extreme sedan koji jos nije bio dekonzerviran i nije imamo ugradjen radio. Inace Extreme se vise ne moze naruciti, nego samo kupiti ono sto je vec doslu u Hr, a nije jos prodano. Tako mi je jucer rekao covijek. Navodno ih ima jos 2-3 slobodna sedana, za berline/coupe ne znam.

Radio se ugrađuje u dučanu. Meni su rekli da stavljaju Sony s 4 zvučnika, i da se spaja na display auta. Glede naručivanja, meni su extrema naručili prošli tjedan u srijedu, auto još ni izbliza nije u HR (vjerojatno nije ni sklopljen još), akcija im traje do 31.03.'07., datum isporuke mojeg primjerka je 18.05. Malo prije je

Link to comment
Share on other sites

Radio se ugrađuje u dučanu. Meni su rekli da stavljaju Sony s 4 zvučnika, i da se spaja na display auta. Glede naručivanja, meni su extrema naručili prošli tjedan u srijedu, auto još ni izbliza nije u HR (vjerojatno nije ni sklopljen još), akcija im traje do 31.03.'07., datum isporuke mojeg primjerka je 18.05. Malo prije je

Link to comment
Share on other sites

Jucer u Starkelju. Rekao je da su kvote ispunjene i da ovo sto ce doci se moze kupiti dok ih jos ima, posebnih narudzbi vise nema. Ali i tako sam odustao od Extreme. Ako bude MEgane onda ide Sport oprema i to je to.

Pa evo sam zvao malo prije i njih, i pitali su da ko nam je to rekao, i da se mo

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam... Uz sve ovo što je navedeno, a nevezano je zapravo za extrem, već se odnosi na (valjda) sve nove renoe - tko ga uzme uz kredit zabe dobiva produ

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam... Uz sve ovo što je navedeno, a nevezano je zapravo za extrem, već se odnosi na (valjda) sve nove renoe - tko ga uzme uz kredit zabe dobiva produ

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.