Jump to content

Senzejšn!


K9K

Recommended Posts

morali su necime pokriti konstrukciju...

dok jos porade na dizajnu...

jer slike novog clia su... :roll:

no, kako kome...

Link to comment
Share on other sites

Ovak mi zgleda ko zamaskirana fabia?!!!!

da fakat baca malo na fabiju al zato otkriven je puno ljepsi od fabije :kava:

Link to comment
Share on other sites

da fakat baca malo na fabiju al zato otkriven je puno ljepsi od fabije :kava:

Svak renault do sad je ljepsi od fabie (meni bar)...izuzevsi R4... tak da bu i on sigurno bio, ali ovak mi je, pogotovo radi zadnjih svjetala, prvo na pamet pala fabia!!!

Link to comment
Share on other sites

Obično se prekrivaju neki djelovi. Ovi su pukli do jaja :lool: !

Jedva čekam vidjeti ga na cesti. Donedavno mi je i Clio 2 bio ru

Link to comment
Share on other sites

Osim malo... ne znam... recimo čudnih retrovizora... Ovaj iz časopisa mi se jako dopada...

Link to comment
Share on other sites

zasto mislis da nece bit turbak..vaj not to bi odmah znacilo da bi i megane dobio power boost..prva prica koju sam ja cuo je ta da ce ostati isti dvolitreni atmosferac koji bi trebao imati 200 KS..znaci 100 KS po litri zapremine bez turba :hail: ..iskreno to mi se i sada puno vise svidja

Link to comment
Share on other sites

kolko se ja sjecam jos davno u jednom postu je bilo receno kak ce se napocetku proivodit clio sport a nakon godinu dana ce se pocet ugradjivat i turbo motor

Link to comment
Share on other sites

zasto mislis da nece bit turbak..

cisto my 2 cents ;)

mislim da ce :francuz: ipak koristit turbake iskljucivo u srednjoj i visoj klasi...a clio ce, kako si i ti rekao, prirodno evoluirat sa atmosfercom na 200 kopitara.

2matija/ne znam odakle ta info., no bilo bi mi cudno da samo nakon godinu dana stigne i turbo verzija. bila bi to jaaako skupa investicija...

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce :francuz: ipak koristit turbake iskljucivo u srednjoj i visoj klasi...a clio ce, kako si i ti rekao, prirodno evoluirat sa atmosfercom na 200 kopitara.

Ma ja dajem svoj glas za turbaka.... back to the roots!!! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Ma ja dajem svoj glas za turbaka.... back to the roots!!!

ma ti si se navuko na turbo lader gore od kakvog junkieja..nema ti spasa :bigl:

Link to comment
Share on other sites

i ja bi bil najsretniji da naprave novi 1.4 turbo tak da je u klasi s 2.0 atmosfercom, ali sad s ajnšpricom i oko 200 ks, znam da je to nemoguče, ali sanjati je dozvoljeno

Link to comment
Share on other sites

2 inferno: pa kaj nije prije koji mjesec kad je bila neka slika novog klija na forumu neko reko da ce proizvodit u turbaci???? meni se cini da sam to tu negdje procito jos i na tom kliju bila oznaka 20 T...mozda grijesim ili negdje drugdje to nacuo :tup:

Link to comment
Share on other sites

bila je photoshopirana slika, a i vi svemu vjerujete..

clio turbo nece biti (osim dizela naravno).. benzici ce biti :

1.0 16v 68ks(iz micre)

1.2 16v 75ks

1.4 16v 98ks

1.5 16v 120ks neznam zasto 1.5 umjesto 1.6(novi motor)

2.0 16v 150 ks

2.0 16v 200 ks(sport)

dizelaši:

1.5 dci 68 ks

1.5 dci 82 ks

1.5 dci 105 ks

1.9 dci 120 ks

1.9 dci 140 ks (navodno ce se moc dobit sa sport opremom)

ako lazu u renaultu lazem i ja.. ali kako stvari stoje ti motori ce biti u cliu koji dolazi uskoro na nase trziste(ove godine)

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.