Jump to content

R5GTT - rekonstrukcija


0-100 7,3 sec

Recommended Posts

hehe, brat mi se bavi grafickim design-om tako da to nece biti prolem, a i radio je u tiskari tako de ce biti i neki popust pri tiskanju ;) javim ti kako ce to zavrsiti ...

BTW: hvala na slici :)

Edited by DjMK2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0-100 7,3 sec

    60

  • Riker

    7

  • R5_ST

    6

  • DjMK2

    6

Konacno sam postavio i krovne lajsne... :bigl:

Evo kako su izgledale prije...

KrovneLajsneprije1.jpg

KrovneLajsneprije.jpg

...a kako sad

Krovnelajsneposlije.jpg

Konacno su i sjedista stigla sa hemijskog, pa sam danas i to postavio (kao sto rekoh ranije, ne moze da ja nesto radim, a da se neko ne pojavi - danas je to bio "vodka" :D )...

Nakon pranja je legao i jedan photosession... >kez

Slikano je ovaj put s digitalcem (hehe, k'o da sam slusao Saraymana), ali iskreno ne kontam sta je bilo zadnji put, na onim prvim slikama nekakva ljubicasta nijansa probija, a to nije uopste ta boja, ove danasnje su puno bolje...

P5130021.jpg

P5130024.jpg

Hehe, evo k'o s reklame... :bigl:

P5130026.jpg

P5130028.jpg

P5130032.jpg

P5130030.jpg

Ova mi se posebno svidja... 8) Aparat malo pokvari dojam, tesko je prenijeti koliko je zapravo boja "duboka"... svidja mi se, bas...

P5130033.jpg

P5130036.jpg

P5130038.jpg

I jedna za kraj... :bigl:

P5130029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prekrasna je :hearts;

Moras ju spustit :evil:

Hvala! :klap: I u njeno ime... :zubo:

JAOOOOO, PA REKAO SAM DA CU JE SPUSTIT!!! :evil:

:lool: "...a kad ce, ne znamo!" :zubo:

Link to comment
Share on other sites

auto ti je strava koda je izasao iz ducana,,

Link to comment
Share on other sites

Kako dobro izgleda daj otpili šušte molim te evo na Plitvicama ćemo ti donest set ploča za fleksu pa ti kume udri :D

Pazi šta sam ti reko :D

A šta se tiče onog poklopca...evo ti slike sad idem u dvor slikat pa da vidiš kako to kod mene se dr

Link to comment
Share on other sites

Stavit cu elektrificiranu ogradu oko auta na plitvicama da mi flekserica ne moze ni blizu... :plazi: vidis kako ti je izgreban branik? E pa to ti je od spustanja... :lool:

:D

Hvala stari, vidim po slici, odoh odmah dole da to stavim... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

2 Riker i 0-100 7,3 : Kako su vam petice lijepe to nije normalno

Link to comment
Share on other sites

Ja lično nisam vido bolje 5-ice GTT,NIKAD. Gorane,svaka čast,auto je predobro. Nemam rječi. Boja je predobra,a tek unutrašnjost... :oo: "Zgrahn'o" sam kad sam vidio slike. Super,super,extra! Još kad naljepnice staviš... Jedino da ne puši k'o dizelčina. :tup:

Link to comment
Share on other sites

2 chkoze - moze, evo ti kljuc, a ti meni karticu... ne trebas mi nista doplatit, u redu je... :zubo:

Al se mogu kladit da nisi nikad vidio brze dizelcine... :lool:

2 Riker

Evo gaaaaa.... super je sjelo, ne znam sta mi bi neki dan... glupan... :bigl:

Photo-0475.jpg

Photo-0474.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo po drugi put kume, SVAKA CAST ! jeben posao !!! :hura: :hura:

sto se tice nalja brat mi stize za 5-6dana pa cemo i nalje napraviti...samo sam ja mislio bez pozadinske "fade" folije napraviti znaci samo GT turbo i ono ispod...

Link to comment
Share on other sites

Nalje ili original ili nikakave,barem što se mene tiče.Ja bi dao i puno veće novce samo da na njima piše made in france.

Link to comment
Share on other sites

[svaka čast i ja bi to napravia svom da imam sad novaca.....ja sam svog 50% izlipija naljepnicama tako da sam pokrija dotrajali lak,boju i hrđu :)

Link to comment
Share on other sites

Nalje ili original ili nikakave,barem što se mene tiče.Ja bi dao i puno veće novce samo da na njima piše made in france.

I ja bi isto... al mi ne da hans... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

izvinite ljudi ali ja za nalje nemogu dati 200€ to je malo previse...napravit cu si iste k'o original i ciao :)

nego 0-100 7,3 = da te pitam sta ti se desilo s origigi kljucem s daljincem ?

Link to comment
Share on other sites

izvinite ljudi ali ja za nalje nemogu dati 200€ to je malo previse...napravit cu si iste k'o original i ciao :)

nego 0-100 7,3 = da te pitam sta ti se desilo s origigi kljucem s daljincem ?

Baš me zanima kak će ispast jer sam vidio puno pokušaja i niti jedna nije kao originalna.

Link to comment
Share on other sites

Neka bude bez nalji...CLEAN LOOK...he,he...

Skini si ti svoje pa neka megane bude....CLEAN LOOK....he he...

Klošaru jedan nabavi čovjeku naljepnice da mi auto bude kompletan inače ti megana :brutal:

Link to comment
Share on other sites

izvinite ljudi ali ja za nalje nemogu dati 200€ to je malo previse...napravit cu si iste k'o original i ciao :)

nego 0-100 7,3 = da te pitam sta ti se desilo s origigi kljucem s daljincem ?

5ica nikad nije imala kljuc s daljincem, vec je daljinski zasebno dolazio kao neka mala crna kutijica... neko od prethodna dva vlasnika (ne znam koji, nisam ni pitao) je prilikom ugladnje alarma valjda skontao da mu to vise ne treba i kad je auto dosao do mene, dosao je bez toga...

A izvini, kako si skontao da nema daljinskog? :bigl:

2 R5GTT&hans - ajd bjezite tamo vas dvojica, umjesto da se svadjate sponzorirajte mi original naljepnice popola i stavit cu vasu reklamu na auto... :zubo:

Neki dan sam dobio i broj lika u UK koji pravi replike naljepnica za Phase 2... zvao sam ga danas, al je nedostupan, cim saznam kako i sta, javit cu ovdje... :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.