Jump to content

Stigla mi pila


zeko

Recommended Posts

Evo stigo mi danas auto. Cim sam ga preuzeo iso sam na OMV benzinsku i natankao 100oktana. Boja je plava gordini, od dodatne opreme Xenoni koji prate cestu, Cup spoiler kakav dare ima na svom cliu sport. Trosi 8,9 litri na 100km, ja prezadovoljan. Saltam ga na 2500 do 3000okretaja. Tak ga moram vozit dok ne prodem 1000km... Obozavam sve na autu. Zvuk, izgled, lezanje i jako jake kocnice. Prezadovoljan sam autom. Svi bulje u auto koda vozim porsche ili ferrari. Jako jako sam sretan. E da jedino kaj sam jos kupio dodatno su tepisi 220kn u starkelju. Inace auto je kupljen u baoticu. A sve dijelove servise cu obavljat u starkelju u utrinama, po meni najbolje servisu. Makar vidim da se dosta ljudi tamo promijenilo..... nema hansa vise, smrc...

Slike cu stavit uskoro......

Inace sutra idem na more za malinsku al po staroj cesti.... Sa c2 vts sam bio zadovoljan, al s ovim autom sam u sedmom nebu. Ipak je Clio clio, a clio sport je sasvim nekaj drugo....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zeko

    45

  • yutasknight

    14

  • MultiZD

    14

  • MoschuS

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

:tulum:

Zelim ti puno sretnih kilometara i daj koju fotkicu nabaci ;)

Link to comment
Share on other sites

Sretno s novim autom....polako prvih 1000-1500 kilometara....a onda polako di

Link to comment
Share on other sites

Pa to će bit najljeniji clio sport za koji ja znam ako se bude vozio do 3000 okretaja. :lool: Kakav je zvuk na na tako maloj turi to me isto zanima,kaj ga nebi trebao malo više razvrtit da čuješ kak se čuje?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno cu vam rec.... Platio ga 139 000kn....

Potrosnja je ipak 10.5 litara na 100km prosijecna. Al nema veze.

Link to comment
Share on other sites

booooolesno :klap: ...zavidim ti..svaka cast majstore...sam ti polako tok se ne razradi a onda :trk:

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se vozio u jednom CS 197, ali od naseg kolege Kundaka...on ga je isto danas preuzeo.

Njegov je crveni i po meni mu ta boja punooo bolje stoji od Gordini plave.Svaka cast Gordiniju i toj boji koja ima i neku tradiciju, ali meni ta boja izgleda malo preobicno i ne naglasava fenomenalan izgleda 197-ce kao sto to cini crvena.

Ok, o ukusima se ne raspravlja... ;) ...sve ostalo je super. :)

Link to comment
Share on other sites

Rekli su mi da ga prvih 1000km do 1500km ne vrtim prek 3000okertaja.

Ili kaj je bolje da ga razradim pazljivo, piatnje za R5GTT

Nazovi me sutra neda mi se pisat. 098/224-837

Inače jako mi se sviđa izbor auta i opreme. :klap: Čestitam na novom autu i nemoj ga uljenit jer više nikad ne bude išao kako treba.

Link to comment
Share on other sites

hvala na svima!!!!!

Stvarno sam prezadovoljan i nadam se da ce svako od vas jednog dana vozit sporta ili neki drugi sportski auto.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo razrađivanje :mad: , odmah ga lupi u trbuh, tak da zna kaj ga čeka

idućih 20 godina :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Čestitam na autu :hura: ,najbolja boja :zubo:

Samo ga totalno krivo razraduješ, nemreš taj auto razrađivati do 3000, ne štedi ga :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je stigla posiljka za HR, ja sam jucer vidio crnog sa probnim tablicama. Ugurao sam se ispred njega da decko vidi naljku pa mozda dodje ;)

BTW Crni izgleda prehebeno, IMO ofkors!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.