Jump to content

Stigla mi pila


zeko

Recommended Posts

znam da je donedavno bio 135k kn pošto mi je baš prodavač rekao ovak u razgovoru, ali morti je bila neka akcija koja je gotova.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zeko

    45

  • yutasknight

    14

  • MultiZD

    14

  • MoschuS

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

znam da je donedavno bio 135k kn pošto mi je baš prodavač rekao ovak u razgovoru, ali morti je bila neka akcija koja je gotova.

Pa ne mogu vjerovat. A baš si mislim kao je*eno, spustili su ga sa 157000 na 143000. A vi ste ga platili još osam tisuća manje!

Link to comment
Share on other sites

ko' prvi njegova djevojka... :klap:

Tako je yuta :) treba se znati snaći ja sam uletio taj dan kad je bila 2% PDV-a i osnovna cijena je bila 126k i na to je onda išla dodatna oprema.

Btw jel se vataju mace na auto ko mušice ?

Edited by Kundak
Link to comment
Share on other sites

Tako je yuta :) treba se znati snaći ja sam uletio taj dan kad je bila 2% PDV-a i osnovna cijena je bila 126k i na to je onda išla dodatna oprema.

Btw jel se vataju mace na auto ko mušice ?

yuti se samo to i vata, ali po autoputu :lool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jedno pitanje, dvije slike (crveno zaokruzeno) :)

Da li sa ovim Recaro sjedalima na kraju dolaze i bocni zracni jastuci ili ih nema?

new3vbcfm7.jpg

new3vbdvy7.jpg

Link to comment
Share on other sites

po nekoj logici meni to znaci da ima zracne jastuke al se mogu iskljucit po potrebi,...bar mislim :zubo:

Link to comment
Share on other sites

po nekoj logici meni to znaci da ima zracne jastuke al se mogu iskljucit po potrebi,...bar mislim :zubo:

tocno..

Link to comment
Share on other sites

Da li sa ovim Recaro sjedalima na kraju dolaze i bocni zracni jastuci ili ih nema?

he he ..kako ih nema?!kada si ih zaokru

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zracni jastuk suvozaca se ne moze iskljuciti a za ostale ne znam,nisam upucen.

Vjerojatno ima u sjedalu onu foliju ili štaveć pa se onda zračni jastuci automatski isključe ako nema pritiska na senzor!

Link to comment
Share on other sites

Inace,kad sam narucivao sporta u ugovoru je pisalo - recaro sicevi sa mogucnoscu iskljucivanja zracnog jastuka suvozaca. Na kraju,suvozacev zracni jastuk se ne moze iskljuciti a za bocne zracne jastuke stvarno ne znam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Da se opet malo javim,stigle su mi felge :)

Speedline bijele :cool::ahaa: :ahaa:

Evo i slike:

post-3308-1208182603_thumb.jpg

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Evo danas sam ih stavio gore :) Jako lijepo izgleda,barem meni :yeah:

Budem posliko pa postavim slike :hop: :hop: :hop:

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.