Jump to content

Novi Megane 3


mario07

Recommended Posts

Sumnjam da je full stakleni jer kolko sam vidio na promo letcima renault nema kompletni krov u staklu nego samo jedan dio u obliku kvadrata. Al dobro, možda su u međuvremenu i to napravili :D

A ni antena bas obicno ne ide kroz staklo, mislim da je cijeli lakiran!

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    44

  • mario07

    32

  • lagunaCoupev6

    29

  • Sale

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ni antena bas obicno ne ide kroz staklo, mislim da je cijeli lakiran!

Eto, nakon mnogo razmišljanja, umjesto običnog meganea pao je jedan novi grandtour. Prvenstveno zbog prostora na stražnjoj klupi i krasnog prtljažnika.

Biti će HNR boja, 1.4 TCe Dynamiqe, sa xenonom, parking senzorima i Arkamys 3D soundom.

Sad samo još 2 mjeseca čekanja prijevoznog sredstva :(.

Link to comment
Share on other sites

Eto, nakon mnogo razmišljanja, umjesto običnog meganea pao je jedan novi grandtour. Prvenstveno zbog prostora na stražnjoj klupi i krasnog prtljažnika.

Biti će HNR boja, 1.4 TCe Dynamiqe, sa xenonom, parking senzorima i Arkamys 3D soundom.

Sad samo još 2 mjeseca čekanja prijevoznog sredstva :(.

:yeah:

sjedio neki u dan u njemu..auto je cudo! u usporedbi sa berlinom je minibus.. :bigl:

HNR boja? u prospektu postoji samo HNK.. je to ona bež?

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

:yeah:

sjedio neki u dan u njemu..auto je cudo! u usporedbi sa berlinom je minibus.. :bigl:

HNR boja? u prospektu postoji samo HNK.. je to ona bež?

Ma jest, krivo sam napisao.

Link to comment
Share on other sites

Eto, nakon mnogo razmišljanja, umjesto običnog meganea pao je jedan novi grandtour. Prvenstveno zbog prostora na stražnjoj klupi i krasnog prtljažnika.

Biti će HNR boja, 1.4 TCe Dynamiqe, sa xenonom, parking senzorima i Arkamys 3D soundom.

Sad samo još 2 mjeseca čekanja prijevoznog sredstva :(.

Moj je kod mene nadam se do kraja drugog tjedna :)

Link to comment
Share on other sites

Već vidim da bu zadnji kraj nakaradno glomazan.

Nikad nisam shvatio ljude koji kupuju ovakvu vrstu vozila...

Link to comment
Share on other sites

Već vidim da bu zadnji kraj nakaradno glomazan.

Nikad nisam shvatio ljude koji kupuju ovakvu vrstu vozila...

TOcno tako, ni ja nikad nisam volio zadnje krajeve automobila da su ko sank, i to mi je najgore kod danasnjih CC-a, osim Volva C70 :hail:

Link to comment
Share on other sites

Da mi je do vožnje bez krova, radije bih kupio rabljenu mazdu mx5, ove zadnje serije mk1 koje su bile vrlo dobre u vožnji i imao uz to jedan kompakt tipa Megane.

Ovako, htjeli su uzeti ponešto iz oba svijeta (kompakt + kabrio) i da još bude sportski, a krajnji rezultat je auto vrlo nezgrapnog i neproporcionalnog izgleda, upitne praktičnosti te samo prosječnih voznih osobina, a prilične cijene.

No, to je samo moje mišljenje. Nitko se ne mora slagati sa mnom

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za vlasnike novoga megana berline: Di se nalaze maglenke na stražnjem dijelu vozila. Gledao sam na nekoliko megana da im pozicija i štop svjetlo pali 2 žarulje na svakoj strani vozila(dakle, ukupno 4 žaruljice), a u branicima mi se čini kao da su samo"mačje oči"...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lako felge zamijenit whistling.giflaugh1.gif

Ja si tražim ako ima gdje za naručiti ne kromane poklopce retrovizora nego ove crno lakirane ili one iz gt line-a srebrne...da mi ove kromane ne bi na kič ličile...nisam pametan, a Roller ih ima... :hura:

Jedva čekam ljetni setup!

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Ja si tražim ako ima gdje za naručiti ne kromane poklopce retrovizora nego ove crno lakirane ili one iz gt line-a srebrne...da mi ove kromane ne bi na kič ličile...nisam pametan, a Roller ih ima... :hura:

Jedva čekam ljetni setup!

Ja bi sebi stavio srebrne kao što su na Cliu 20th anniversary, al mi se ne baca hrpa para na to...

Shogo, jesi gledao možda da farbaš retrovizore? a ako uhvatiš kojeg Gt-linea na parkingu, prepiši njegov broj šasije i prema tome naruči u salonujezik.gif

Meni je na ovoj slici šta sam stavio super šta je onaj dio branika koji je obično u boji auta - crni. Dobro bi to na tvom izgledalo, shogo... samo crnu foliju frkneš dobroje.gif

p.s. A super mi je šta je na ovoj gore slici, Megiju i bočna lajsna farbanazubo.gif

Edited by pešekan
Link to comment
Share on other sites

Ja bi sebi stavio srebrne kao što su na Cliu 20th anniversary, al mi se ne baca hrpa para na to...

Shogo, jesi gledao možda da farbaš retrovizore? a ako uhvatiš kojeg Gt-linea na parkingu, prepiši njegov broj šasije i prema tome naruči u salonujezik.gif

Meni je na ovoj slici šta sam stavio super šta je onaj dio branika koji je obično u boji auta - crni. Dobro bi to na tvom izgledalo, shogo... samo crnu foliju frkneš dobroje.gif

p.s. A super mi je šta je na ovoj gore slici, Megiju i bočna lajsna farbanazubo.gif

Da ovo je baš RS wannabe...ma ne farba mi se nekako bi htio te srebrne...da mi se ti ofarbani ne raspucaju a i da mi ostanu origigi!

A oni srebrni dodaci što coupe-i imaju naprijed mi nisu baš neš...mogli su se naručiti ali mi je bolji branik bez njih!

Link to comment
Share on other sites

Da ovo je baš RS wannabe...ma ne farba mi se nekako bi htio te srebrne...da mi se ti ofarbani ne raspucaju a i da mi ostanu origigi!

A oni srebrni dodaci što coupe-i imaju naprijed mi nisu baš neš...mogli su se naručiti ali mi je bolji branik bez njih!

Kad je auto tamnije boje, pašu mu srebrni dodaci u braniku, al kad je svijetlija onda crno paše...

A retrovizori, ako su dobro riješeni, neće ti se raspucat. Samo nemoj ić kod nekog šusterazubo.gif Takva kombinacija bi trebala bit jeftinija od novih...whistling.gif

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.