Jump to content

Novi Megane 3


mario07

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    44

  • mario07

    32

  • lagunaCoupev6

    29

  • Sale

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citroen,Focus,Astra??

C-klasa, Mazda, Volvo? :zubo:

Ajde bar guzica izgleda obećavajuće :lool:

Link to comment
Share on other sites

Citroen naprijed....Astra GTC straga....kombinacija od koje se naje

Link to comment
Share on other sites

Citroen,Focus,Astra??

Iz profila ista Astra. Kako je krenulo s Renaultovim novitetima očekujem da mi se ni ovaj neće svidjeti :frown:

Link to comment
Share on other sites

Ajde ako u šta onda smo se dosad svi uvjerili da će biti milijun studija i ovakvih "eksluzivnih" snimaka prije finalne verzije.

Meni ček ni ne izgleda loše. Istina - nije originalan ali nije ni loš.

Link to comment
Share on other sites

:help::help::help::help:

Ne kuzim, pa bar se u Renaultu nikad nisu bojali dizajnerskih izazova, sjetimo se samo Meganea, Lagune, Twinga itd... :??:

Kaj je sad ovo? Nestaje im inspiracije...

:wall:

Link to comment
Share on other sites

Bezpotrebno je uspoređivat po igledu razne proizvođaće...

:renault:

Link to comment
Share on other sites

Meni uopće nije loš,ajde malo mi je čudan prednji blatobran ali dok ga ne vidim u

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja,ali ovakav nece biti ziher,pa pogle koliko mjesta ima izmedju blatobrana i guma,tako nesto renault nemoze napraviti,ako nema tu 10-15 cm to je PS

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja,ali ovakav nece biti ziher,pa pogle koliko mjesta ima izmedju blatobrana i guma,tako nesto renault nemoze napraviti,ako nema tu 10-15 cm to je PS

Lol!!

Bilo bi lijepo da R napravi auto koji ne moras spustat i stavljat 2 broja vecu felgu da ubijes tu rupu ali kao sto kazes to je nemoguce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni se jako svidja...prednji kraj lici na lagunu, a zadnji mi je super...lici na onog sportskok kraslera, zaboravih kako se zove...

Link to comment
Share on other sites

KAd sam čuo da izlazi novi, mislio sam da sam s trebao strpiti s kupnjom ali kad sam vidio na što sliči, drago mi je da nisam :hey:

Stvarno, Citroen, Astra...katastrofa...

Link to comment
Share on other sites

Novi Megan mi izgleda :farmer:

Vi u Stubici ionak vozite samo Golfove (ti nekim čudom Alfu-izrod!) pa nemoj ni komentirati.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.