Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

u potpunosti ispunjen gepek.. :zubo:

alu su 15 ili 16'?

Alu su 16 a gume 195-45 a možda sam ga prodao zato što nisam imao mjesta u haubi :fucka::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ah, opet ta nostalgija... :frown:

pb230037ex4.jpgpb230040nr6.jpg

Edited by Damijan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

^^Ovo je za sada jedini Megane CC koji mi ne izgleda feminizirano. Da ne kazem pederski...

Link to comment
Share on other sites

^^Ovo je za sada jedini Megane CC koji mi ne izgleda feminizirano. Da ne kazem pederski...

:laugh: :laugh: Hvala, hvala. :dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna friška...

post-670-088472100 1279698186_thumb.jpg

Šta ti to imaš plin na autu jer ako je onaj crni čep na braniku od plina mogli su ga stavit i negdje gdje se neće vidjet :cool:

auto izgleda odlično :dobroje:

Edited by jeims
Link to comment
Share on other sites

ili barem pofarbati

Pa i to bi bilo dobro ali mene smeta kad buše branik ja sam imao na mom starom meganu montirano tamo gdje se toči benzin

mala rupica u plastici pored čepa od benzina i jedan adapter koji navrneš na navoj i to je to a kad zatvoriš poklopac od rezervoara ništa se ne vidi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Šta ti to imaš plin na autu jer ako je onaj crni čep na braniku od plina mogli su ga stavit i negdje gdje se neće vidjet :cool:

auto izgleda odlično :dobroje:

Da, imam plin. Bio je polakiran, ali se je boja oljuštila. Prije 2 tjedna je bio auto ponovno na lakiranju zadnjeg branika i ovog spojlera na vratima bunkera i rekao sam im da polakiraju taj čep, ali je meštar to odbio uz obrazloženje da ne može napraviti kvalitetnu pripremu da se ne ljušti boja i da zato ne želi to farbati, tako da,kad budem slijedeći put išao u ZGB, moram otići do nekih boja & lakova da mi naprave boju mog auta i stave je u sprej pa da sam to prelakiram. I onda kako se bude ljuštilo, ponovno prefarbam.

Kad se ugrađivao plin ja sam tražio da mi taj priključak sakrije tamo pored tanka za gorivo, ali nije bilo mjesta, odn. tamo gdje ga je mogao instalirati, ispod toga ide neki klinac koji se on bojao bušiti i piliti tako da je ovak kak je. Ni meni se ne sviđa, ali *ebiga, kaj sad.

Hvala za kompliment. :dobroje: Imam još par slikica iz tog serijala pa kad ih obradim, zaljepim tam u moj topic pod projekti.

EDIT: Kak kaže moj frend jedan, to nije čep, to je ventil za pumpat gumenjaka. :rotfl: :rotfl:

Edited by Silvester
Link to comment
Share on other sites

Pa i to bi bilo dobro ali mene smeta kad buše branik ja sam imao na mom starom meganu montirano tamo gdje se toči benzin

mala rupica u plastici pored čepa od benzina i jedan adapter koji navrneš na navoj i to je to a kad zatvoriš poklopac od rezervoara ništa se ne vidi :bigl:

CC ima drugačije riješen taj dio kod rezervara.

Link to comment
Share on other sites

CC ima drugačije riješen taj dio kod rezervara.

Hebiga ako je tako onda stvarno nemožeš ništa :hey: A ja nisam mogao to prešutit pošto sam alergičan na probušen branik

i ja sam se natezao s instalaterom i na kraju mi je nekako uspio utrpat kako sam želio i onda prodao auto tako da ...

Link to comment
Share on other sites

Hebiga ako je tako onda stvarno nemožeš ništa :hey: A ja nisam mogao to prešutit pošto sam alergičan na probušen branik

i ja sam se natezao s instalaterom i na kraju mi je nekako uspio utrpat kako sam želio i onda prodao auto tako da ...

Na coupe-u, berlini, grand touru i sedanu je četvrtasti poklopac rezervara, a kod mene je okrugli i puno manji.

Link to comment
Share on other sites

Na coupe-u, berlini, grand touru i sedanu je četvrtasti poklopac rezervara, a kod mene je okrugli i puno manji.

Moj je bio onaj prvi megane možeš ga vidit na prethodnoj stranici a tu je šta je tako da zanemari za koju godinu ćeš ga prodati i zaboravit kao i ja koji sam se natezao s majstorom dva dana :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

od danas mi ova najdraza :)

nisam ja slikao naravno :)

odlicna fotka!!!

na fordu su compomotive th felne,jaaaako star model,a gledao sam ih na jednom cliu sport i stoje preboooolesno!!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim ovo su OZ Motorsport Corsa, koje su skoro identicne Compomotivima TH Rally..

U svakom slucaju odlicno stoje na fordu, mozda je samo malo pretjerao sa distancama...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo i jedna od mene nije opran niti ulancan (nisam stigao taj dan jbga) ali opet je drag.

post-6673-004826800 1292411569_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.