Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Clio od majke i moj megi iz ptičje

post-138-071273200 1332591892_thumb.jpg

post-138-047211400 1332591896_thumb.jpg

post-138-094784800 1332592025_thumb.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Moj R26 u drustvu porodice, ima i blizanaca :)

Renault_Sport_Beograd_1.jpg

Klik na thumbnail, pa na samu fotku...

.ebate koja fotka!!!

Link to comment
Share on other sites

ima preodlicnih fotkica i auta :cool: jos nemam slicke Clia iako ga vozim vec skoro pol godine, ali imam brdo slika bivseg auta, steta kaj je pogresna marka :tup: ovo bu mi dodatna motivacija da napokon odradim session i sa Cliom :laugh: tak da se jos jace zbondamo

Link to comment
Share on other sites

Evo još fotki Lakijevog Klia:

3.jpg

7.jpg

8.jpg

9-1.jpg

10-1.jpg

11-1.jpg

12-2.jpg

13-1.jpg

14.jpg

Odlične fotke još bolje vozilo. Nego vidim i vi dobili europske tablice hihi.gif

Link to comment
Share on other sites

Odlične fotke još bolje vozilo. Nego vidim i vi dobili europske tablice hihi.gif

Šta dobili, platili tease.gif

smesna-1.gif

Edited by d7f
Link to comment
Share on other sites

Ta linija Punta je još uvijek najljepša od svih! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ta linija Punta je još uvijek najljepša od svih! :dobroje:

:dobroje:

Osobno mi je to najskladniji Fiat kojeg su napravili :dobroje: naravno S i siromasno opremljene verzije ne izgledaju tako dobro, ali linija je meni cudo. I dalje je moderan auto, a star je 17 godina.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

:dobroje:

Osobno mi je to najskladniji Fiat kojeg su napravili :dobroje: naravno S i siromasno opremljene verzije ne izgledaju tako dobro, ali linija je meni cudo. I dalje je moderan auto, a star je 17 godina.

Stavi original farove gore. Super izgleda auto.

Link to comment
Share on other sites

072du.jpg

zbilja mi je nadraza slika bivseg auta (osim dvije na kojima sam i ja al te mi nejdu nekak u ovu temu). i jos k tome nije Renault

:doh:

Link to comment
Share on other sites

samo ti stavi, nije bitno jel Renault ili nije :) samo ne hrpu slika , samo najdraze :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.