Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oho, znaci za L2 se daju nabavit! Samo je to vjerojatno jako tesko pronaci..

Link to comment
Share on other sites

Luxor su isto jako lijepe. Polakirati ih u malo tamniju nijansu od originalne i izgledat ce jako moderno.

Link to comment
Share on other sites

Steppe sam tražio za lagunu ali u 5x108 varijanti ih je gotovo nemoguće naći. 4x100 još i nalete.

Luxor su mi bile drugi izbor (takve ti imaš Mata) ali sam se do tad već ohladio od tog da stavljam 17 na lagunu.

Evo da bude u skladu sa temom jedna od zadnjih

FB_IMG_1520875283904.thumb.jpg.ca6a11d57

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Mata ima one s vise krakova, a ne Luxor.. Ima ih na njuski za 500kn i to vise prodavaca, a Steppe samo 4x100 svi oglasi.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nije baš u krupnom planu, ali je zato priroda lijepa.

20170304_134932.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aha. Lokalitet "Parižićeva glavica" pored kanjona Zrmanje.

Link to comment
Share on other sites

Am Plansee

Ova mi je jedna od drazih i to ne zbog auta koliko zbog tog puta gdje smo zena i ja obilazili Bavarsku i sjeverni Tirol.

Kisica koja rominja i niski oblaci, cesta koja vijuga tik uz jezero (Am Plansee) su mi zacudo bili jako privlacni i stvarali neku posebnu atmosferu.

Neki dan smo bili na mariborskom Pohorju  i takodjer je bilo prekrasno jer na 10 minuta voznje smo imali metar snijega (Rogla), a samo malo nize prekrasno suncano sa lijepim proplancima i borovom šumom sa pogledima koji oduzimaju dah.

 

IMG_20180406_150947IMG_20180406_160446_HDRIMG_20180406_143143

Druga i treca slika su 10 minuta autom udaljene od cetvrte slike. :)

 

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

IMG_0887.thumb.jpg.b0986a5cb08e11a981c8e

lijep je =) , to onaj sa ST regama sto se vrtio  ? 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Je, od nekog pilota je bio, barem znam da je dobro rapuhan :yeah:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.