Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

Glasna i glasniji :) a sta sivonja mora urlikat. Nego, je rs zadnji pogon ili sva 4?

Link to comment
Share on other sites

Ajoj dragi.... :)

GT2/GT2 RS od pocetka (993) nikada nisu imali 4 pogona. A do zadnjeg 991 niti PDK, samo salt. Ista stvar i GT3/GT3 RS ali od linije 996 koja je prva. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

EDIT: Jedino su bokove sire imali sa 4 pogona ako se ne varam... Ako se opet ne varam, radi se o 2 ili 4 cm sa svake strane.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je zanimljivo za primijetiti da Porsche koji ima "4 pogona", ima i light strip između zadnjih svjetala. :D 

(za 911, od 997)

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je zanimljivo za primijetiti da Porsche koji ima "4 pogona", ima i light strip između zadnjih svjetala. :D 

(za 911, od 997)

djelomicno tocno... turbo/turbo S su 4 pogona pa nemaju "strip" ;) 

strip ti najcesce imaju 4s i GTS modeli u novijim generacijama

 

 

Ajoj dragi.... :)

 

GT2/GT2 RS od pocetka (993) nikada nisu imali 4 pogona. A do zadnjeg 991 niti PDK, samo salt. Ista stvar i GT3/GT3 RS ali od linije 996 koja je prva. :)

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

EDIT: Jedino su bokove sire imali sa 4 pogona ako se ne varam... Ako se opet ne varam, radi se o 2 ili 4 cm sa svake strane.

edit ti je djelomicno tocan... 4 pogona ima sire bokove, dok GT serija... ako je "obicni GT" je uska sasija (carera), ako je GT RS - onda je sira sasija (od turbo ili 4s modela) s time da u 991 modelu RS je siri i napred od turba/4s modela. 

Glasna i glasniji :) a sta sivonja mora urlikat. Nego, je rs zadnji pogon ili sva 4?

zadnji pogon... GT3/RS auti su atmo, kompletno drugaciji motori od normalnih n/a 911ica, s time da u 991 modelu, nakon redizajna, jedino je GT3/RS 911ica sa atmo motorom.

GT2/RS - su atmosferci...

GT1 - cudesa... na prste ih nabrojat... LeMans auto za cestu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cek sasa, al sta nisu gt2/rs turbaci? 

Za gt3 znam da je atmo s kavezom unutra i to mi je definitivno najjaca serpa, rekao bi trkaci auto legaliziran za cestu :) 

Link to comment
Share on other sites

Cek sasa, al sta nisu gt2/rs turbaci? 

Za gt3 znam da je atmo s kavezom unutra i to mi je definitivno najjaca serpa, rekao bi trkaci auto legaliziran za cestu :) 

Gt3 je serijski bez kaveza i mozes ga dobit i sa civilnim sjedalima.

Kavez, aparat za gasenje, sportska ili skoljka sjedala, pojasevi - to je OEM Clubsport paket opreme, isto sta postoji opcija delete klime i radia/navigacije.

Da, GT2/RS su turbaci - typo.. ujutro se probudim za na posao.. pa pizdarije pisem. 

ajoj predivan hawkeye!!!

Je, zbilja je krasan auto... kupio sam je skoro novu (2500km je imala) i 7 godina je bio u mojem vlasnistvu.. 2009-2016te i svasta smo prosli :D 

Jesu, potkrao mu se tipfeler. :)

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

:aua:

Edited by Sasaa
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je zanimljivo za primijetiti da Porsche koji ima "4 pogona", ima i light strip između zadnjih svjetala. :D 

(za 911, od 997)

i sta je tu novo? jos od doba 964...

Link to comment
Share on other sites

djelomicno tocno... turbo/turbo S su 4 pogona pa nemaju "strip" ;) 

strip ti najcesce imaju 4s i GTS modeli u novijim generacijama

Dobro, al Turbo (S) prepoznas po drugim stvarima koje su posebne za njih.

Nema RWD a da ima light strip. :)

i sta je tu novo? jos od doba 964...

Pa poanta je da nije novo. Kaj si tak nabrijan na sve?

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Dobro, al Turbo (S) prepoznas po drugim stvarima koje su posebne za njih.

Nema RWD a da ima light strip. :)

 

Svi su isti.. a opet tako razliciti.. pa svako nadje za sebe ono sta mu odgovara. 

Link to comment
Share on other sites

nisam uopce nabrijan, nego eto zaboravio si spomenuti 964 993

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika u felgama? Lagune GT imaju drugi model nego Megani GT ili se radi o redizajnu (faza 1, 2, 3 pa svaka ima i redizajn felgi)? Ljepše su mi ove na Meganu s ovim unutarnjim prstenom.

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika u felgama? Lagune GT imaju drugi model nego Megani GT ili se radi o redizajnu (faza 1, 2, 3 pa svaka ima i redizajn felgi)? Ljepše su mi ove na Meganu s ovim unutarnjim prstenom.

Drukčije su felge, iz drukčijeg "doba" potječu. S tim da je na Laguni 18, Megane 17

Link to comment
Share on other sites

Drukčije su felge, iz drukčijeg "doba" potječu. S tim da je na Laguni 18, Megane 17

Nego gdje je taj tuning?

Link to comment
Share on other sites

Nego gdje je taj tuning?

Bit će :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo jedne friške....od danas.

Zovem ju......veliko plavetnilo.....? 

IMG_20181025_173735.jpg.dcb125bdbf2eefa23c0e57399570c6e1.jpg

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, petak said:

Evo jedne friške....od danas.

Zovem ju......veliko plavetnilo.....? 

IMG_20181025_173735.jpg.dcb125bdbf2eefa23c0e57399570c6e1.jpg

Molim ovu fotku u visokoj rezoluciji. Predivno, kakav retro, divno

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Slika je strasna... Cak se nebi libio i nekog retro filtera, koliko god sam protiv njih.
Jako lijepo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GTT said:

Molim ovu fotku u visokoj rezoluciji. Predivno, kakav retro, divno

Baca na lijepa stara vremena?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Petak nadmašio si sam sebe [emoji106]
Neki smiraj mi zrači iz ove fotke.
Molim emajliraj mi sliku u full-u.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.