Jump to content

5 gtturbo skoro pa napokon gotov


Guest

Recommended Posts

nisu bitne rupe iza, nego nemaš okrugli zadnji blatobran, nego ravni, to mene cudi?!?GTT ima polugrug

To te ja pitam.Ko zna zna ! :klap:

Nisam htio ništa pitat,pa da vidimo tko je tko kad je super petka u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0-100 7,3 sec

    14

  • sime5gtt

    4

  • Riker

    3

  • jure

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, nego skoljka nije originalna... pogledaj tamo u moju temu, na slikama imas kako izgleda skoljka od GTT-a bez bodykita, gdje se vidi kako je izrezana...;)

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Ajde dobro... mozda je moja procjena bila preostra, ali je vjerovatnije da su stavljeni "pravi" prednji blatobrani na "krivu" skoljku, nego da se neko zajebavao sa straznjim blatobranima jer i nisu bas na saraf...;)

Link to comment
Share on other sites

kako ste mi stavili bubu u uho isao sam zvati prijasnjeg vlasnika.......

kaze da je bio razbijen zadnji kraj i da su varili citav dio od vrata do kraja.,......

uh al sam ljut ........to mi nije nitko prije rekao a nisam niti obracao paznju na takve stvari.....

Link to comment
Share on other sites

kako ste mi stavili bubu u uho isao sam zvati prijasnjeg vlasnika.......

kaze da je bio razbijen zadnji kraj i da su varili citav dio od vrata do kraja.,......

uh al sam ljut ........to mi nije nitko prije rekao a nisam niti obracao paznju na takve stvari.....

Eto vidis... bolje mozda da sam bio u pravu da je cijela karoserija zamijenjena nego to... a dobro, sta se moze sad...

Link to comment
Share on other sites

kako ste mi stavili bubu u uho isao sam zvati prijasnjeg vlasnika.......

kaze da je bio razbijen zadnji kraj i da su varili citav dio od vrata do kraja.,......

uh al sam ljut ........to mi nije nitko prije rekao a nisam niti obracao paznju na takve stvari.....

Cek cek, zar taj auto nije bio skucan s prijeda, tj, zar ti taj auto nisi slozio i prodavao prije godinu dana ?

Ili si ti kupio taj auto prije godinu dana?

Link to comment
Share on other sites

Cek cek, zar taj auto nije bio skucan s prijeda, tj, zar ti taj auto nisi slozio i prodavao prije godinu dana ?

Ili si ti kupio taj auto prije godinu dana?

O Boze.... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

suvozacev je bio farban.....

vozacev nije nista diran.....tako da cu trazit suvozacev isto da nije farban(orginal) i tako bi ih ostavio.....

ima sitnica kad se pogleda izbliza....posto sam sam (nesto mi je pomogao dobar frend koji zna) pripremao auto i farbao....a nisam profesionalac.....sad vidim da je moglo to jos malo bolje.....

ali eto.....

sad kad je skoro kompletiran izgleda stvarno okkkkk.....

tko god od susjeda prode svi se cude i pitaju a gdje je sjaj.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ne znam zašto su tako napravili ali ovo je za 18 cola utor minimalno :D

Homologacija + 195 sirina gume i - voila! ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.