Jump to content

5 gtturbo skoro pa napokon gotov


Guest

Recommended Posts

ajmo ljudi.....

jel ima tko prednji branik....

Javi se na PP clanu sa nickom "Ermajn"... vidi s njim, mislim da ima... u kakvom je stanju zaista ne znam, iako sam vidio auto prije par dana... jeste da je branik u Sarajevu, ali gdje ima volje ima i nacina...;)

:vidiga:

ccccc... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0-100 7,3 sec

    14

  • sime5gtt

    4

  • Riker

    3

  • jure

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
ne znam zašto su tako napravili ali ovo je za 18 cola utor minimalno :D

Pa morali su jer je torzija od GTT/GTE sira. Ja sam na R5(standardni) stavio torziju od GTT i bi sve fino dok ne nadjoh njegove org. felge sa original gumama, prica se zavrsila sirenjem blatobrana jer je bilo nemoguce voziti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Pa morali su jer je torzija od GTT/GTE sira. Ja sam na R5(standardni) stavio torziju od GTT i bi sve fino dok ne nadjoh njegove org. felge sa original gumama, prica se zavrsila sirenjem blatobrana jer je bilo nemoguce voziti.

što je sa ovom petardom?!je li vozi ?!nije valjda fanatik odustao od restauracije:nezna:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma totalno sam u guzvi........

mijenjao sam posao ....

djeca doma traze svoje.....

i tako 100 cuda......

nemam vremena niti da se provozam s njim......

gnjave me stalno da ga prodam ali mi se nekako neda..... zao mi je ulozenog truda i novaca a to nitko nece platitit.....

ali kako trenutno situacija stoji mislim da cu ga uskoro ponuditi na forumu pa ako netko bude zainteresiran naravno da ima prednost.....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.